Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Євромайдан. День третій. Річниця Голодомору. Націоналісти на Майдані (ФОТО, ВІДЕО)

ВДЕНЬ (ФОТО ОЛЕКСАНДРА ДАВИДОВА): “На фото, – зазначає автор, – як не пустили вантажівку, Кличко, весілля, свічки”. Фото і відео з вечірнього часу скоро викладу свої. ВЕЧІРНІЙ МАЙДАН (МОЇ ФОТО) Третій вечір поспіль проводжу на Майдані і бачу, як щодня Майдан міняється. Маю на увазі, звісно, не зовнішні зміни, хоча вони є теж – влада, наприклад, протягом останніх двох діб встановила уздовж Хрещатика дерев’яні будиночки для новорічного ярмарку (їх усі вже обвішали прапорами ЄС), а також на своєму постійному місці, за огорожею, поступово зводиться Йолка. Міняється внутрішнє наповнення акції. Трохи пізніше спробую пояснити, що я маю на увазі. Колони під стелою обклеїли гаслами за євроінтеграцію і оголошеннями про пошук волонтерів Майдану. Під самою стелою знаходиться “повстанський штаб” – там безкоштовно наливають чай і роздають печиво, а також збирають у прозору скриньку пожертви. Видно, що люди … Читати далі »

Filed under: Репортажі, Фото

ЄВРОМАЙДАН. День другий. Дощ. Люди (багато фото і відео)

ЄВРОМАЙДАН. День другий. Дощ. Люди (багато фото і відео)

Як там далі не піде, бо приводів для занадто великого оптимізму все ще немає – а від сьогоднішніх наших співгромадян я в захваті. Кілька годин стояти під дощем, пізньої осені, за температури лише +5, з мокрими ногами, бо Майдан зараз суцільна калюжа, і лишитися стояти на ніч – це треба ДУЖЕ не любити владу. До зібрання непомітно повертався дух Майдану 9-річної давнини . Над натовпом майорів одинокий помаранчевий прапор “Так Ющенко!” – зберігав же хтось 9 років… … Читати далі »

Filed under: Репортажі

“ЄвроМайдан” 21.11.2013 (ФОТО, ВІДЕО)

“ЄвроМайдан” 21.11.2013 (ФОТО, ВІДЕО)

Як ви всі, певно, уже знаєте, коли стало відомо, що хамовлада таки відмовилась від євроінтеграції, у суспільстві почали бродити думки кудись вийти і щось робити. Врешті-решт вони оформились у фейсбучний заклик Мустафи Найєма зібратися о 22:30 на Майдані біля монументу Незалежності. От ми й зібралися. Може, невипадково – бо Помаранчева революція 9 років тому почалася саме ввечері 21 листопада. Ішов дощ – не сильний, а така гидка мрячка. Тоді, пам’ятаю, йшов легкий сніжок. Людей таки зібралося … Читати далі »

Filed under: Репортажі