Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Як жінки в армії мотивують чоловіків

Як жінки в армії мотивують чоловіків

А давайте я вам розповім, для чого в армії потрібні жінки 🙂 Ну, всі вже знають, що вони можуть робити те саме, що й чоловіки. З цього, за простою логікою, нібито випливає, що все, що можуть робити в армії жінки, можуть і чоловіки 🙂 Багато років тому один ветеран-унсовець сказав мені, що ніколи не взяв би до бойового підрозділу жінку. Аргументував приблизно так: все, що вміє жінка, вміє й чоловік, при цьому хлопець майже завжди буде … Читати далі »

Filed under: Статті

День Незалежності 18 років тому

Filed under: Фото

З Днем незалежності України!

Filed under: Повідомлення

R.I.P., друже Сокіл

R.I.P., друже Сокіл

В бою під Курдюмівкою загинув полковник Сергій Ільницький, друг “Сокіл”… Перший заступник командувача УДА Дмитра Яроша, командир загону УДА “Південь” у складі 28-ї окремої механізованої бригади. Він пішов воювати ще у 2014 році, будучи тоді полковником у відставці. Я знала його як начальника штабу УДА, який замінив на цій посаді “Вольфа” – якщо не помиляюся, восени 2016 року. Грамотний, інтелігентний, ввічливий, добрий, абсолютно несхожий на типових офіцерів радянської школи. Тепер пригадають багато добрих справ, які він зробив. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про відповідальність

Є така негативна характеристика людини – “боїться відповідальності”. Але відповідальність – це реально дуже страшно. Я знаю хороших і дуже досвідчених бійців, не пияків і не завжди роздовбаїв, доля яких – завжди залишатися рядовими. Їх ніколи не призначать сержантами, а якщо й запропонують підвищення, то вони відмовляться. Вислів “чисті погони – чиста совість” насправді не натякає на непорядність командирів. Це скоріше про Ольжичеве “піти чи послати і стать сам на сам З своїм невблаганним сумлінням”. Коли приймаєш рішення і віддаєш розпорядження – завжди щось може піти не так. І хай навіть не сталося нічого непоправного, тобою просто незадоволені – це вже дуже тяжко і неприємно. Коли відповідаєш лише за себе, чітко знаючи свої можливості – все набагато простіше. У людей, які народилися командирами, менеджерами, організаторами – цієї проблеми немає. (Так, ними … Читати далі »

Filed under: Статті

ЧОМУ РОЗБІЙНИК ПОТРАПИВ ДО РАЮ?

Зараз поєретикую трохи… 🙂 Коли читала Біблію і розмірковувала на християнські теми, мені не давало спокою одне питання. Християнство вчить нас, що грішники, які щиро розкаялися, будуть помилувані. З тими грішниками, які змогли відмовитись від неправедного життя і молитвами та добрими справами довели, що змінилися, все зрозуміло. А як щодо тих, що розкаялись безпосередньо перед смертю і нічого хорошого зробити не встигли? Так, Бог може бачити душу людини і знає, чи є щирим її каяття. Але ж перед смертю практично кожен злочинець, якщо вірить у безсмертя душі, то кається щиро. Бо йому банально страшно. А якби раптом в останній момент уник смерті, то, скоріше за все, узявся б за старе. І точно знати наперед, так це було б чи ні, навряд чи може навіть Бог, адже Він створив людей не маріонетками, а вільними – … Читати далі »

Filed under: Статті

Щодо сьогоднішньої трагедії в Чернігові

Щодо сьогоднішньої трагедії в Чернігові. Нагадую всоте: ненавидіти і хейтити в соцмережах можна лише ворогів і тих, хто свідомо на них працює. А також тих, хто доведено вкрав гроші, призначені для війська – це дорівнює роботі на ворога. На війні як на війні. Буває, що наші планують якусь потужну операцію, але щось пішло не так, можливо, відбувся витік інформації – і ворог наносить превентивний удар по скупченню наших військ. Ще й цивільним неподалік прилітає. Ми вживаємо заходів маскування і уникаємо скупчень – але повністю убезпечитись від цього неможливо. Бо це війна. І винні в загибелі військових і цивільних – вороги, а не той, хто припустився помилки при плануванні. Так, він несе за це відповідальність – але він не ворог. Буває й таке, що якийсь підрозділ місяцями сидить під носом у ворога і робить звідти … Читати далі »

Filed under: Статті

ДЕЩО ПРО “СПРАВЖНІСТЬ”

ДЕЩО ПРО “СПРАВЖНІСТЬ”

На скульптуру пишнотілої жінки у Львівському парку я дивлюся під іншим кутом. Якби майстер зобразив чергову юну струнку красуню, її не обговорювали б по всій Україні. Отже, мета досягнута 🙂 Всі митці так роблять, і заборони на те нема. Але пост мій буде про інше. Про так звану “справжність”. Більше 20 років тому був у мене старший колега і друг – чоловік культурний, інтелігентний, м’який і дуже добрий. Він любив збирати фотографії своїх … Читати далі »

Filed under: Статті

Фотки з позаминулого життя :)

Фотки з позаминулого життя :)

Клас, фотки з позаминулого життя :)) У мого друга Олекса Ярославцев є друг, який постійно мешкає за кордоном. Оце він тоді приїздив, ми втрьох гуляли і фоткались 🙂 2012 рік. І оце зараз прислав :)) Я ніколи не була особливо гламурною, але хутро, довгі нігті і багато каблучок – я вже й забула, що колись так виглядала 🙂 … Читати далі »

Filed under: Фото

Особистий рекорд

Особистий рекорд

В моєму житті велику роль грає поняття особистого рекорду. Це коли доклав скажених зусиль, чогось домігся і тішишся цим, а похвалитися нічим, бо переважна більшість населення земної кулі вміють це від початку 🙂 Якщо спортсмен, хай навіть любитель, пробіг марафонську дистанцію, 42 км, усі розуміють, що це досягнення. Якщо людина відновлюється після важкої хвороби чи поранення і пробігла 500 метрів – аналогічно, всі за неї радіють. А тут ні те, ні се. Але я вперше в житті … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Фото

Статті