Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Про зоряний час і найпочеснішу роль

Сталося так, що у вирішальний момент нашої історії на посаді Верховного головнокомандувача людина, яка переважну частину життя була артистом. Для людей нетворчих пояснюю психологію артистів: заради овацій більшість із них готові на все. Їх не можна за це засуджувати, бо бажання визнання, захвату людей від твого таланту – невід’ємна частина цього таланту. … Читати далі »

Filed under: Статті

Пишаюсь моєю нацією

Чесно, через весь отой “совок”, якого встигла надивитися, поки служила за контрактом, через всі оті “журнали обліку журналів” – навіть я не очікувала, що наша армія зможе ТАК воювати. За два дні наваляти їм стільки люлів – пишаюся тобою, моя арміє! На передку журналів немає. Знали б ви, як зараз швидко оформлюються всі документи, як всі забили на погану бюрократію. Я мобілізувалася в один з підрозділів ЗСУ. Протягом цих двох діб спала дві з половиною години. Особисто ще не стріляла у ворогів, але зробила більше корисної роботи, ніж за останні три-чотири роки. А цивільні… Кияни, я вас люблю. Чоловіки спокійно вивозять сім’ї і сотнями, тисячами йдуть на фронт. Жінки теж масово записуються в тероборону. Підлітки шукають на дахах мітки і повідомляють про ворожих коригувальників. За лічені дні мирні цивільні українці, … Читати далі »

Filed under: Статті

Короткий фільм про мою Ефку

I’d like to share with you an unusual video. This is a three-minute documentary in English about my front-line comrade – the dog Efka. … Читати далі »

Filed under: Відео

Реакція українців: повні полиці у супермаркетах, порожні у магазинах зброї

Реакція українців: повні полиці у супермаркетах, порожні у магазинах зброї

Просто офігезно цікаве, як на мене, нестандартне інтерв’ю взяла у мене журналістка Наталя Ромашова. Говорили про всі найгостріші питання сьогодення: вчорашні обстріли, в т.ч. дитсадка і школи, терміни ймовірного російського наступу, слова посла Пристайка про можливу відмову від курсу до НАТО, доцільність апелювання України до Радбезу ООН, перспективи «Нормандії» та ТКГ, можливість реанімування Будапештського меморандуму та видозмінення мінських угод, нове свято День єднання, зустріч Зеленського з Путіним з посередниками чи без і, звичайно, про … Читати далі »

Filed under: Інтерв'ю

“Намагаємось якось навести лад…”

* * * Намагаємось якось навести лад, Хоч не вміємо це достоту. А на півночі в нас самозваний брат – Діжка – порох і нечистоти. Знов життя забирають у тебе шмат, Не питають, чи ти не проти… Я сьогодні ходила у військкомат, Оформлялася замкомроти. (с) моє … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Adevarul

Adevarul

Інтерв’ю зі мною у великій румунській газеті. Подяка журналістові Denis Grigorescu. Я дала інтерв’ю англійською мовою, його переклали румунською. Українською за допомогою гугл-транслейту читається елементарно. Повний текст інтерв’ю (румунською) “Путін не боєць, а бандит. Бандити нападають або несподівано, або на тих, хто їх боїться і не чинить серйозного опору. Відкритий напад на Україну призведе до величезних військових та економічних втрат для Путіна, яких Росія не витримає. Володимир Путін має це розуміти. Але якщо я помиляюся, ми готові … Читати далі »

Filed under: Статті

Ворожка

Прикольну історію на день Валентина вам розповім. Вона не про кохання, але десь поруч 🙂 Про те, як я єдиний раз у житті скористалася послугами ворожки, і про те, що вона мені наворожила. Була я в гостях у молодої жінки, назвемо її Ніна. Дорогою до неї додому і зайшли ми до цієї ворожки – Ніна поворожити хотіла, а мене затягла з собою. Ворожка виявилась немолодою огрядною вірменкою з купою дітей та онуків. А Ніна торгувала на ринку. Симпатична, дуже жвава, короткі спідниці, яскрава косметика, три шлюби, два розлучення, двоє дітей, чоловік у СІЗО, ворожки й гороскопи наше все. І, звісно, для ворожки все життя Ніни і вся вона сама – як відкрита книга. Тим більше, що Ніна в неї не вперше – часто приходила ворожити, коли чоловіка відпустять. Та на кавовій гущі … Читати далі »

Filed under: Статті

Війна нервів

Гадаю, події цих тижнів увійдуть до світової історії як Війна Нервів. Два попередні американські президенти, як тільки Путін збирав війська на кордоні з Україною, негайно починали займатись умиротворенням агресора. А нинішній раптом сказав: “Хочеш напасти – нападай хоч завтра, і побачиш, що тобі за це буде”. Пуйло продовжує витрачати мільярди на залізяччя й бурятів. Кадиров тим часом незадоволений: зібрав цілий полк у Бєлгороді, а воєнної здобичі немає. Генерали теж проти, бо жоден генерал не хоче війни. Її хочуть полковники, щоб стати генералами. А генералом добре бути у мирний час. Друзі Пуйла теж не в захваті – у них рахунки й діти на Заході, бо де ж їм ще бути – в Китаї? Ми тим часом здебільшого флегматично спокійні. У нас зброя від союзників і наш власний колосальний бойовий досвід. ІМХО, Пуйло сам себе загнав … Читати далі »

Filed under: Статті

THREE TARGETS PER NIGHT. FROM THE OLENA BILOZERSKA’S “DIARY OF AN ILLEGAL SOLDIER”

THREE TARGETS PER NIGHT. FROM THE OLENA BILOZERSKA’S “DIARY OF AN ILLEGAL SOLDIER”

At the request of foreign friends, I translated into English a chapter from my book Diary of an Illegal Soldier, published in 2019. This chapter is about neutralizing of three enemy soldiers on August 24, 2017. A video of this shooting using a thermal scope has recently gone viral. You can read this chapter in Ukrainian here: https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/10/11/156364/ You can see the full video of the shooting here: https://funker530.com/video/nsfw-female-sniper-hits-russian-separatist-through-thermals/ ************************* …AND I SEE MILITANTS EVACUATING THE WOUNDED. The two … Читати далі »

Filed under: Статті

Фейк!

Фейк!

Вороги, як завжди, не гидують фейками. Ось таке оголошення розповсюджується по російських і проросійських телеграм-каналах. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Статті