Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Ірина Пономаренко

Ірина Пономаренко

Ірина Пономаренко, позивний “Світлячок”, кухар у батальйоні логістики 82-ї ОДШБр. Народилась 20 липня 1983 року у с.Широке неподалік від Кривого Рогу, там і мешкала все життя. Дівоче прізвище Ірини – Цой, вона наполовину кореянка. Її батько Сергій Цой – кореєць з Узбекістану. Його сестра з чоловіком мешкали в Україні, на Старому Інгульці, вирощували цибулю. Сергій приїхав в гості до сестри і зустрів у Широкому свою долю – матір Ірини пані Ольгу, та й залишився. У … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Про конфлікт між УПЦ КП і фронтовиком-геєм

Розбираємо конфліктну ситуацію між УПЦ КП Патріарха Філарета та військовим, представником ЛГБТ-спільноти Viktor Pylypenko. Об’єктивно, без симпатій чи антипатій до цих особистостей і спільнот, які вони представляють. Отже, що маємо? 1. Віктор Пилипенко, позивний “Француз” – бойовий медик, який вперше пішов на фронт у 2014-му, а з початком повномасштабного вторгнення практично безперервно на фронті і врятував безліч життів. Також він є відкритим геєм і борцем за права ЛГБТ, зокрема, в армії. За законом він має на це право, але значній частині суспільства це не подобається, а з точки зору православної церкви є гріхом. 2. УПЦ КП, яку очолює Патріарх Філарет, нагородила Віктора за його бойові заслуги церковною відзнакою “За жертовність та любов до України” – як військового, не знаючи про його орієнтацію та публічну позицію. 3. Отримавши нагороду, Віктор сприйняв це як зміну … Читати далі »

Filed under: Статті

Мені пропонують орендувати житло в Москві. Мабуть, щось знають.

Filed under: Гумор

Фото зроблене в ніч з 24 на 25 лютого 2022 року

Фото зроблене в ніч з 24 на 25 лютого 2022 року

Фото зроблене в ніч з 24 на 25 лютого 2022 року. Ми належали до тієї меншості, в якої станом на цей день була зброя, бронежилети, все необхідне спорядження і восьмирічний бойовий досвід. Але толку від нас в ті перші дні було менше, ніж від тих, хто гарячково питав, де в калаша запобіжник. Війна, армія, служба – речі абсолютно непередбачувані. Ситуація була стресовою настільки, що тепер, через два роки, в пам’яті залишився мінімум: кількагодинні нерви, де дістати автівку, щоб … Читати далі »

Filed under: Статті

Виставка моїх портретів полеглих Героїв і Героїнь у Німеччині

Виставка моїх портретів полеглих Героїв і Героїнь у Німеччині

Виставка моїх портретів – вшанування наших полеглих Героїв і Героїнь під час Днів української культури в німецькому місті Регенсбург. Подяка Сергей Мандрик. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Репортажі

Проблема на автовокзалі

Проблема на автовокзалі

UPD 19 лютого, 11:00: Мені телефонували з автовокзалу. Адміністрація подивилася відеозапис, встановили, що винен касир. Вона поверне гроші за квиток мені на картку. ************* Друзі, проконсультуйте, будь ласка, як і куди правильно поскаржитись на касирку на автовокзалі. Щоб на неї наклали якесь стягнення. Я зараз вертаюся з поховання мами до себе в частину. Касирка на автовокзалі в Дніпрі продала мені квиток не туди, куди мені треба, а в населений пункт зі схожою назвою. Я це помітила, двічі перепитала в неї, … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Вчора поховала маму

Вчора поховала маму. Вертаюся в частину. У мене від неї не було жодних секретів, вона знала про мене все, до дрібниць, брала участь у всіх моїх справах і не мала інших інтересів, окрім моїх. До останнього дня жила тільки мною і робила для мене абсолютно все. Навіть тоді, коли вже не мала сил зварити їсти. Вона була взірцем інтелігентної і порядної людини, якимсь абсолютним, ідеальним взірцем. Хто її знав – розуміють, про що я. Ми спілкувалися щодня. Але в її останні роки, місяці, дні, години мене не було поруч – ні щоб водити по лікарях, ні щоб вчасно викликати швидку. Будьте прокляті самі знаєте хто. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Ольга Тимошенко

Ольга Тимошенко

Ольга Тимошенко, старший лейтенант, офіцер-психолог у 19-й окремій ракетній бригаді «Свята Варвара». Народилася 24 березня 1995 року у м.Шепетівка на Хмельниччині. У 2018 році закінчила Університет Григорія Сковороди в Переяславі за спеціальністю «Політологія», паралельно навчалась у військовому інституті КНУ ім. Тараса Шевченка. У березні 2019 року підписала контракт із ЗСУ. “Розумна, ввічлива, справжній професіонал, завжди знаходила спільну мову, свій власний підхід до кожного військовослужбовця. Вона була щирою, справжньою, відкритою, до Олі тягнулися колеги по службі, … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Крістіна Зосімова

Крістіна Зосімова

Крістіна Зосімова, кулеметник у 58-ій ОМПБр. Народилася 16 листопада 1988 року у Світловодську на Кіровоградщині, її батько і дід були військовими. Коли Крістіні було 5 років, родина переїхала на Полтавщину, до села Чечелеве Кременчуцького району. Дівчина багато займалася спортом, зокрема, легкою атлетикою, та вболівала за хокейний клуб «Кременчук». Дуже любила природу, звірів та птахів. Крістіна була дуже здібною, після школи поступила одразу в два виші – київський та харківський. Обрала вчитися у Харкові, бо, як розповіла … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Щось давно я вам сюди російських пропагандистів не тягала :)

Filed under: Гумор

Статті