Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Емі 300

Нас накрили АГСом. Маємо трьохсотого – нашу малесеньку Емі 🙁 Вона зі своїм господарем на передку вже більше місяця, не цуценя, а енерджайзер – стрибуче, кусюче, безперервно бавиться з усім та усіма. Вже вміє приносити палочку, гавкати на чужих і багато чого іншого. Вчора Емі отримала перше бойове поранення. Надали допомогу самостійно. Цуца трималася молодцем і сьогодні вже грається, стрибає на трьох лапах (на задній глибокий розріз) і не боїться ні стрілянини, ні вибухів. … Читати далі »

Filed under: Статті

В міліметрі від кулеметника

Хвилинка яскравого відео вам на ніч. Не кожного дня вдається зафіксувати такий момент. Нас обстріляли, наш кулеметник почав давати отвєтку, і тут… Ніч секунди на дві перетворилася у день. … Читати далі »

Filed under: Відео

Скучно

Ніч, місце стрьомне, ситуація напружена. – [Позиція перша] [позиції другій]! Наш кулеметник: – На зв’язку. – Как там у вас, парни? – Тихо и скучно. У цю саму мить вмикається ворожий ПК. Кулі ляскають, трасери чвиркають над головами, зверху на край окопу прилітає вог. Кулеметник, склавши руки рупором, супротивнику: – Ма-зи-лы! У рацію: – Все равно скучно. … Читати далі »

Filed under: Статті

Про Саакашвілі

Треба ж і мені заради пристойності написати про позбавлення громадянства Саакашвілі. Коротко, бо мало часу маю зараз. Сама історія з громадянством не дивує мене зовсім. Це класична політична боротьба з її брудними методами, коли своїм – все, а решті – закон (с). Коли Міша був потрібен, йому дали громадянство, поігнорувавши факт, який не міг вже тоді не бути відомим – що формально він у Грузії має проблеми з законом. Перестав Міша бути потрібним, почав заважати – і про цю перешкоду для набуття українського громадянства одразу ж згадали. Тут цікавіше інше. Саакашвілі завжди сприймався як ставленик Сполучених Штатів. Я завжди вважала, що з його допомогою Штати обкатують модель зовнішнього керування Україною. Виходить, або Штати “злили” Саакашвілі, або Порошенко пішов проти волі Штатів, чого він зазвичай не робить. Подумала і вирішила, що все трохи … Читати далі »

Filed under: Статті

Дядя Вася

Ранок, тихо, тільки десь за кілометр працює АГС. Немолодий худий дядько у шортах веде польовою дорогою велосипед. Їх тут, місцевих, дуже мало залишилось, вони страждають від самотності, проста розмова з кимось для них щастя. – Доця, ты военная? – Угу. – Благодаря этому вашему Авраменко дядя Вася научился говорить по-украински. Вот ты – не військова, бо військова – це коли військкомат, а ти – воєнна! Да. Я Авраменко почитал и научился [скоріше за все, йдеться про підручник української мови Авраменка – О.Б.]. А перед вами тут другие ребята стояли, так их командир – Александр Васильевич – говорил мне: “Дядя Вася, что-то у тебя в речи украинские слова проскакивать стали”. А я и не замечаю! Доця, а тяжело девочкам служить? – Як коли… – А у меня доця – майор! – О, в ЗСУ служить? – Нет, … Читати далі »

Filed under: Статті

Господарі

На все село залишилось кілька мешканців. Заходили сьогодні до однієї родини. Літнє подружжя, чоловік – колишній військовий. Судячи з облич і вимови – етнічні росіяни. Хазяйство у них – 50 курей, 25 кіз, 9 котів, 3 собаки, вулики. Їздять у місто продавати молоко, сир, яйця і мед. Будинок поки відносно цілий. Так і живуть. Ми ходимо до них по молоко і сир. Платимо гроші, які вони не хочуть брати. – Не страшно вам тут? – Когда стреляют, страшно. Когда не стреляют, не страшно. Все мы живые люди, всем страшно. А скотину ж не бросишь. А они все плодятся и плодятся, козы недавно опять гуляли, здесь такое творилось… А прошлой зимой нас чуть не съели мыши. Никогда их столько не было. Между стеной и обшивкой, от пола до потолка – фьють-фьють-фьють! … Читати далі »

Filed under: Статті

Оце такі у нас зараз позиції. Позаростало геть усе :)

Filed under: Фото

Відпочинок

Відпочинок

Ні з чим не порівнюване естетичне враження – коли, закінчивши виснажливу, але вдалу зміну на позиції, отримуєш коротку відпустку на базу, купаєшся, перевдягаєшся і йдеш гуляти у місто, до атракціонів і кафешек… Було таке, що всю ніч бій, а ввечері наступного дня ти вже розгулюєш у платтячку десь у паралельному світі, де про війну, схоже, взагалі не чули. Така просто фантастична можливість іноді відпочити – один з небагатьох плюсів позиційної війни. … Читати далі »

Filed under: Фото

Господа малоросы

Вітаю всіх нас з новою назвою нашого народу. Тепер ми не українці, а малороси. Сам Захарченко нас перейменував 🙂 Заявивши тим самим претензії на владу у всій державі. Колаборанти намагаються перевести ситуацію у площину справжньої громадянської війни. Створити для Заходу ілюзію, що в Україні громадянська війна між різними прошарками суспільства. Ось ризики, які я бачу вже зараз. У відповідь на введення біометричних паспортів для російських громадян Росія може ввести візовий режим для українців і при цьому безвіз для “громадян” фейкової “Малоросії”. ХітрО, однако. Таким чином вони намагатимуться посилити розшарування українського суспільства – щоб непатріотичні українці, яким “треба” їздити в Росію та ОРДЛО, понабирали паспортів “Малоросії”. Відтак на підконтрольних Україні територіях з’явиться певна кількість “громадян Малоросії”. (Треба зазначити, що назва “малороси” таким людям дуже пасує). Українські силові структури логічно переслідуватимуть їх як … Читати далі »

Filed under: Статті

Позиційний бій на близькій дистанції

Свіженьке драйвове відео з бойових. Хоча позиції у нас зараз такі, що там не до зйомки 🙂 Супротивник ДУЖЕ близько, броніка не знімеш ані на хвилину, і зброю з рук майже не випускаєш. … Читати далі »

Filed under: Відео

Статті