Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Господа малоросы

Господа малоросы

Вітаю всіх нас з новою назвою нашого народу. Тепер ми не українці, а малороси. Сам Захарченко нас перейменував 🙂
Заявивши тим самим претензії на владу у всій державі.

Колаборанти намагаються перевести ситуацію у площину справжньої громадянської війни. Створити для Заходу ілюзію, що в Україні громадянська війна між різними прошарками суспільства.

Ось ризики, які я бачу вже зараз.

У відповідь на введення біометричних паспортів для російських громадян Росія може ввести візовий режим для українців і при цьому безвіз для “громадян” фейкової “Малоросії”. ХітрО, однако. Таким чином вони намагатимуться посилити розшарування українського суспільства – щоб непатріотичні українці, яким “треба” їздити в Росію та ОРДЛО, понабирали паспортів “Малоросії”.

Відтак на підконтрольних Україні територіях з’явиться певна кількість “громадян Малоросії”. (Треба зазначити, що назва “малороси” таким людям дуже пасує). Українські силові структури логічно переслідуватимуть їх як державних зрадників. “Малоросія” (читай: РФ) декларуватиме “защиту своих граждан от происков нелегитимной фашистской хунты”, а Росії це дасть підстави шантажувати Україну повномасштабним вторгненням на запрошення “уряду Малоросії”, без обмеження тими територіями, де російським спецслужбам вдалося організувати “повстання”, не зупиняючись навіть на адміністративних кордонах Донецької і Луганської областей.

ЩО З ЦИМ ТРЕБА РОБИТИ: Прийняття “громадянства Малоросії” законодавчо прирівняти до вступу в терористичну організацію. Хто з’їздив в Росію і під час повернення не показав візу (бо їздив по “малоросійському” паспорту) – назад не впускати.
Проїзд на окуповані території закрити нафіг (на четвертому році війни – пора). Певніше, дозволити проїзд в один кінець – туди або звідти. Хто в душі малорос – хай їде в ОРДЛО, сидить там і чекає на нас.

У сьогоднішньої події є також великий плюс. Він у тому, що даним “конституційним актом” колаборанти де-факто денонсували Мінські угоди. Їх давно слід було денонсувати, але ж ми не могли робити це першими. За це “куропромышленнику” Захарченку низький уклін.

Filed under: Статті3 коментарі "Господа малоросы"

 1. Перша думка – що таке, малорослу республіку, міг придумати тільки такий малорослий фраєр, як Путін. Тіпа, оцей, маріонетковий Сайгонський режим тепер уже не окорочковая республіка, а після вчорашнього причастя, із сьогоднішнього бодуна – вже теж, начебто, Україна, але не українська, а такі собі, “попаданці”, з кацапсько – імперською клікухою, пластиліновою ідентичністю.
  ——————————-
  Безумовно, спроба різко, ривком додати легітимності Сайгонському маріонетковому режиму. Заявити вищу ставку в грі. Москва дає зрозуміти, що готова воювати, ціль – вся Україна, ширма і кадри окупаційної колаборантської адміністрації – готові. Шантаж.
  ——————————-
  Шантаж не закінчується ніколи. Це – правило. Але, що, коли використати цю шантажистську декларацію, як джерело інформації? Ми маємо справу з босявкою, кримінальником. Вимоги в ході переговорів, скоріш за все, не відрізняються від вимог в сеансі шантажу. Що виходить? Що оце і є цілі, яких малорослий хоче досягти через мінські протоколи, плюс негласні, можливо – усні домовленості з Порошенком і єврогейцями. Так що, вони не денонсують Мінські угоди, це вони їх додатково підпирають, дублюють. І пояснюють, як вони можуть альтернативно добиватися того ж самого. “отдай, а то потєряєшь” це називається.
  ——————————-
  Нєхрєн було гратися в “наших людей”, “взаємовигідну торгівлю”, “реінтеграцію”, “пєрємірія”, годувати їх грошима, відновлювати їм залізницю в Дебальцево, віддавати захвачених бойовиків просто так, “рукою Ліпєцка” робити “жести доброї волі”. Оце їхня добра воля.
  ——————————-
  Зараз знов давитимуть на Верховну Раду, власне – вже почали. Восени Меркля піде на вибори, у малорослого залишається для максимально ефективного тиску місяців три. Найбільш придатного для військових дій сезону. Меркля викупила за 5.000.000 ойриків Panama papers. Просто почитати перед сном? Чим наші панамчани розплатяться за карколомні сюжети з цього дорогого чтива? Шостою і восьмою щокою?

 2. І на десерт. Захарченко, коли задекларував концепцію знищення “неправильної” держави, і побудови на її території власної, “правильної”, в кінці проказав “Алла акбар”? Власний золотий, чи чавунний динар карбувати збирається? Правовірних кацапів зі всього світу на допомогу призвав, для православного джихаду?
  ——————————-
  Чому на Близькому Сході ІГІЛ тупо знищують усіма доступними засобами, а такий самий ІГІЛ на Донбасі – вмовляють, підгодовують, продвигають до все більшої легітимності? Осліпли? Вчаділи? Наші люди? Заява Захарченка – це декларація наміру знищити Україну, відкритим текстом. Це кишеньковий ІГІЛ малорослого. Це ми з ІГІЛом досі не закриваємо кордон, торгуємо, і торгуємось за власне майбутнє. А наші очільники там ведуть бізнеси, перемовини, родичаються, незрозумілим чином роблять однобічні поступки. І коментують маріонеткові заяви, як щось нове, несподіване, бо – поза рамками “Мінських домовленостей”. Наче в Мінську узгодили щось інше. Не іншу державу з іншою Конституцією, написаною в Москві, з невідомим змістом. І не за це голосували з вимкненим табло у ВР 16 вересня, не через це влаштовано провокацію 31 серпня. Схоже на те, що маємо агентуру ІГІЛу у себе всередині держави.
  ——————————-

 3. Спробував дивитися дебати Навального з Гіркіним. Ефект абсолютно неочікуваний, це дві ляльки, перелякані, частково паралізовані ментально. Навальний більше, Гіркін менше. Гіркін – фанера на ходулях, Навальний – просто купка, без форми, без твердих принципів. Хай би Путін двічі здох, ще двічі згорів і залишки втопились – нас не чекає з боку Росії нічого доброго.
  ——————————-
  Але навіть не в цьому фішка. Якщо прочитати маніхвест похмільного Захарченка, а потім послухати програмні заяви Навального, то можна зловити дежав’ю, я гарантую це. Тобто, Навальний і Захарченко – дві говорящих голови однієї контори.
  ——————————-
  Тормознута поведінка Луганського Сайгона в такому разі означає приналежність до іншої контори. У важкій авіації таке буває, коли ліве крило вже прогазувало, а праве ще не познімало чохли.
  ——————————-
  Все разом може означати, що у москалів посилюється бродіння, кількох різних думок в одній державній голові.
  ——————————-
  Почерк. Значний відсоток ідей похмільного маніхвесту є, по суті, перекрученням ідей, що піднімалися, обговорювалися в українському політикумі. Зниження статусу Києва, тощо. Разом із дублюванням капітуляційних Мінських вимог це може означати кризу жанру, інтелектуальну вбогість, продовження мавпування, яке починалося з мавпування Майдану 2014 року. Конторі пишуть сценарії ті самі люди, що і 2013 – 2014 років. Вони не змінюють курсу. Не хочуть, і не можуть. І не будуть. Саме з цього ми маємо виходити.
  ——————————-
  Тому ми маємо відкинути Мінські капітуляційні вимоги, які є вимогами ворога, окупанта. Для досягнення яких ворог почав війну і продовжує її. Ніякі компроміси не є можливі. Компроміс на грунті вимоги капітуляції може бути тільки капітуляцією, жодним компромісом. До кожного, хто декларує “безальтернативність” капітуляції, поразки, безпорадності, безпомічності – слід придивитися, і знайти йому самому розумнішу альтернативу. Може він справді нещасний, дві руки – обидві ліві, ходить боком, ложку підносить до вуха?

Залишити відповідь

*

Статті