Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

“Помаранчева папороть на зеленій траві…”

“Помаранчева папороть на зеленій траві…”

* * * Помаранчева папороть на зеленій траві. Настанова і заповідь: повертайтесь живі. Чорні плями болотяні, біла димка беріз. Десь позаду село, тини – мокрі дошки навскіс. Із Європи до Азії далеченько іти. Електроніка вказує дирекційні кути. Дощ шамтить, заколихує, щось почути дарма. Стільки скрізь того лиха є, а тут ніби й нема. Буреломи неходжені, лиш сарни та лосі. Як же мало ми можемо, хоч задіяні всі. Лось стоїть за деревами – силует крізь гілки. Щось над цими теренами має присмак гіркий. Та Європа і … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Чекайте цікавинки :)

Чекайте цікавинки :)

Виїздила на добу з… з тих місць, де зараз перебуваю. Тепер чекайте цікавинки 😉 … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Трохи сумбурних думок посеред ночі

Трохи сумбурних думок посеред ночі

Високо сиджу, далеко гляджу 🙂 Трохи сумбурних думок посеред ночі. Про війну. Колись потім, коли історики в усьому розберуться, вони писатимуть про дивну війну, якої абсолютно ніхто не хотів і ніхто до неї не готувався. Навіть агресор, бо він готувався до каральної спецоперації тривалістю в кілька днів. Це війна, про яку говорили всі – і яка стала для всіх абсолютною несподіванкою. Про “могілізацію”. Якщо пам’ятаєте, раніше російські тролі полюбляли називати цим словом наші дії по захисту країни. … Читати далі »

Filed under: Статті

Естонська пісенька про окупантів

Старенька (їй років вже 15), але надзвичайно актуальна естонська пісенька у моєму перекладі – про те, що слід робити з окупантами. Її автора свого часу вигнали з Кайтселійт (це їхня тероборона) за те, що виконав її, будучи в однострої 🙂 Нині вже не вигнали б – щось таки міняється в цьому світі. … Читати далі »

Filed under: Відео, Мої вірши

Статті