Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Прогноз на наступний рік

Замість “підсумків року” чи святкових картинок буде тут зараз моя доморощена аналітика і прогноз на наступний рік. Отже, по пунктах. 1. Наша велика війна почалася дуже дивно – до неї абсолютно ніхто не готувався. От, наприклад, напад нацистської Німеччини на СРСР – Гітлер готувався напасти на Сталіна, Сталін на Гітлера, перший випередив, нормальна ситуація. А у нас – Україна і Захід не готувалися взагалі. Путін готувався швидко і тріумфально зайти в Київ, розігнати дурних незгодних [пейоративна назва українців] кийками і поміняти владу на проросійську. Роботи максимум на тиждень. Зіткнувшись з реальністю, він почав готуватися до великої затяжної війни. 2. Диктаторські і авторитарні режими мають велику перевагу над демократіями “на короткій дистанції” – коли треба швидко прийняти і втілити в життя рішення, пов’язані зі значними витратами. Їм не треба проводити консультації, влаштовувати засідання … Читати далі »

Filed under: Статті

Вікторія Кіященко

Вікторія Кіященко

Вікторія Кіященко, стрілець 46 ОАеМБр. Народилася у 1984 році і виросла в Рубіжному на Луганщині. За фахом педагог, викладала в ліцеї і технікумі, де й зустріла майбутнього чоловіка, теж педагога. У вільний час займалася танцями. Контракт із ЗСУ підписала у 2020 році. Побратими згадують, що Вікторія прокидалась о 4 ранку, щоб піти на службу нафарбованою і з укладкою, для неї це було важливо. Загинула 15 березня 2022 року поблизу Волновахи, разом із п’ятьма побратимами, внаслідок … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Записала три свої вірші на відео

Я люблю писати вірші. Але не люблю їх декламувати, тож роблю це вкрай рідко, тим більше під відеозапис. Через це відео, яке пропоную подивитися, є раритетним – якщо не помиляюся, другим у моєму житті. Вчора у Києві відбувся благодійний вечір поезії фронтовиків, на якому я не змогла бути присутньою, тож записала відео, де читаю три свої віршики. #Bilozerska_rhymes … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Дроновод Єнот

Дроновод Єнот

Дроновод Єнот, він же Олександр Енот Нікулін, мій давній знайомий ще по службі в УДА :)) Живий, тьху-тьху, і здоровий 🙂 Папір, гелева ручка. #Bilozerska_draws … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

“Зачем НАТО и ЦРУ обучают снайперов рисунку?”

“Зачем НАТО и ЦРУ обучают снайперов рисунку?”

Надійшло оце цікаве питання з болот. Це в зв’язку з малюнками моїми 🙂 До речі, інфа про те, що вбивця Троцького Рамон Меркадер був художником чи просто полюбляв малювати, мені ніде не траплялася 🙂 … Читати далі »

Filed under: Гумор, Повідомлення

Катерина Ступницька

Катерина Ступницька

Катерина Ступницька, бойовий медик 14 ОМБр, сержант, Герой України (посмертно). Народилася 11 квітня 1996 р. у с. Залізниця на Рівненщині. З дитинства відрізнялась здібностями до навчання і бойовим характером (лупцювала хлопців, коли ті кривдили дівчат), добре грала в шахи. Змалку мріяла про медицину, тож закінчила медичний коледж і стала фельдшером. У 2016 році, двадцятирічною, Катруся (так називала її мама) підписала контракт із ЗСУ і кілька разів продовжувала його. За свідченнями подруг-медиків, за цей час … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Мій портрет Максима Фідрі перемалювала дитина

Мій портрет Максима Фідрі перемалювала дитина

Це так зворушливо… Мій портрет Героя Максима Фідрі перемалювала дитина. Учень 4 класу на ім’я Мирон. Він не знав Максима Юрійовича, просто побачив портрет у Фейсбуці і захопився його образом і вчинками. Хлопчик – зі сходу, ага. Артилерію звідти, де він живе, чути добре. … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Інна Дерусова

Інна Дерусова

Інна Дерусова, сержант медичної служби 58-ї ОМПБр ім. Виговського. Народилася 5 липня 1970 року у м. Кривий Ріг. Закінчила Тернопільський педагогічний університет. Брала участь у Революції Гідності в якості волонтера-медика, у 2015 році підписала контракт із ЗСУ. Мала багато ротацій на лінію зіткнення, працювала начмедом і санінструктором, готувала з недосвідчених дівчат бойових медиків. 24 лютого 2022 року верталась з відпустки до своєї частини і застрягла в Охтирці на Сумщині, де стала надавати допомогу пораненим … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Розчіска

Розчіска

На фото, не смійтеся, моя розчіска. Єдина, улюблена й незамінна. Річ З Історією, всі три слова з великої літери. Цей текст буде про дуже особисте. Це камінгаут – про мою дивну, майже патологічну любов до власних речей. Помножену на природну й важко поборювану схильність до накопичування всілякого барахла 🙂 Зазвичай я дбайливо ставлюсь до всього, що трапляє до рук. Але щоб стати Моєю, річ має прожити зі мною шмат життя і здобути свою історію. Так от, про … Читати далі »

Filed under: Статті

Максим Фідря “Історик”

Максим Фідря “Історик”

Полеглий Герой Максим Фідря, позивний “Історик”. Сержант, служив у Краматорському прикордонному загоні. Народився у 1981 році у Краматорську на Донеччині. Закінчив Краматорський економіко-гуманітарний інститут і багато років викладав історію в місцевих школах. Педагогом був “спадковим” – вся родина, з діда-прадіда, вчителювали. Мав хобі – піший і велосипедний туризм, плавав на байдарках. Був “непримиренним” патріотом, місцевим “ждунам руського миру” казав в обличчя: “Чемодан, вокзал, росія… виїзжайте і живіть там”. Історія і педагогічна діяльність були його … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Статті