Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео » В міліметрі від кулеметника

В міліметрі від кулеметникаХвилинка яскравого відео вам на ніч. Не кожного дня вдається зафіксувати такий момент.
Нас обстріляли, наш кулеметник почав давати отвєтку, і тут… Ніч секунди на дві перетворилася у день.

Filed under: Відео2 коментарі "В міліметрі від кулеметника"

  1. Кулеметник – приорітетна ціль, завжди. Для мінометів, снайперів, арти. У них у всіх це прописано прямо в інструкціях. Під час бою кучкуватися навколо кулемета, можливо, і зайве. Шумілін у “Ванька – ротный” скаржився, що, здається, два його кулеметника були зняті німецькими снайперами через центральний виріз у щитку “Максима”. Можна оцінити нерви, інструменти, мотивацію снайперів, і важливість кулемета, як цілі.

  2. А все-таки знов Ірина Славінська, з “Громадського радіо”, спитала в ході інтерв’ю з Бабченком, “чи він вбивав людей”. Забагато збігів і співпадінь. Має бути якась ліберально – толерастична методичка, на предмет певної криміналізації образу вояка. Зауважу, таких питань не ставлять Гіркіну, Путіну, навіть полонених коцапчєгов я не чув, щоби про таке питали. Бережуть їхню психіку? Чи ліберал-толерасти б’ють тільки того, хто відкритий для удару? Хто доступніший? Важливі, навіть, не толерастичні ідеали самі по собі, таким чином, а щось інше? І чому напрям і методика ліберал-толерастичної медіапіхоти в цьому моменті так співпадають з підходами РПЦ? Єфрейтори якої так сповідають ветеранів, що доводять до самогубства, відмовляються відспівувати і т.д.? Якесь невірогідне соупадєнійє.
    ——————————–
    Зайве нагадувати, мабуть, що ні толерастична медіапіхота, ні РПЦ не згадують про незалежність України, цілісність території, тощо. Цей пласт цінностей для них не існує. Підміняється “свободою” чухатися уподобаним способом, поклонятися всевладному на землі КГБ, в особі кремлівського попа, одного із заступників Путіна.
    ——————————–
    Я не пропонував би медіапіхоті зробити серію подібних репортажів у Лугандосі. Навіть, у РФ, з найманцями, контрактниками, “іхтамнєтами”. Якщо цього не було три роки, то ясно, що вже не буде. А четвертий рік продовжується то, що їм проплатили.

Залишити відповідь

*

Статті