Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Зі святом Захисника Вітчизни!

Зі святом Захисника Вітчизни!

051014

11 років тому, коли українці вперше вирішили відсвяткувати у своїй столиці Покрову – день козацького війська, день заснування УПА – центральна вулиця української столиці виглядала саме так.
Нам тоді не вдалося навіть дійти до Майдану – червоні та інших кольорів газорублівці окупували центр Києва. Вони й на Хрещатик нас не пускали. Під Бесарабкою була бійка з “тітушками”, ми прорвалися, причому вони збили мене з ніг і ледь не затоптали.

Минув невеликий, нікчемний в історичному вимірі час – і ми дійшли до Майдану, а оце все з центру Києва перемістилося у тимчасову резервацію на окраїні, на яку вони – хто з надмірної любові до газорубликів, а хто просто по дурості перетворили шматок нашої держави.

А Покрова – державне свято, День захисника України.

Повільно, але вірно. В правильному напрямку.

Так, хотілося б швидше, чеснішими головами, чистішими руками. Але попередники не дожили взагалі, а нам всміхнулася доля творити історію не лише для онуків, а ще й і для себе.

А що за це ллється кров – за такі речі лилася вона в усі часи.

Зі святом Захисника України вас – усіх, кого це стосується. На передовій і в тилу, на базах і полігонах, у шпиталях, школах і дитсадочках.

Ми доживемо до здійснення нашої мети.

Filed under: СтаттіЗалишити відповідь

*

Статті