Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Про Стерненка і Гордона з Гіркіним

Про Стерненка і Гордона з Гіркіним

Зайшла у ФБ після невеличкої перерви, а тут дві теми: Стерненко і Гордон з Гіркіним.
Теми важливі, тож мушу коротко висловитися й собі.

1. Не пам’ятаю, чи знайома зі Стерненком особисто, чула про нього різне, не тільки хороше, але в даній ситуації однозначно його підтримую. І тут не скажу нічого нового: я за право нас усіх на самозахист. В тому числі – на короткостволи. В тому числі – за право стріляти з вогнепала у того, хто дістав проти тебе ножа, дрючка, викрутку або “розочку”. В тому числі – за право стріляти навздогін у того, хто спочатку напав, але потім побачив ствола, злякався і кинувся навтьоки.
За такого суспільного устрою, такої моралі швидко зникнуть не лише замовні тітушечні замахи, але й звичайнісіньке хамство, яке я люто ненавиджу.

2. Багато хто знає, що я високої думки про Гіркіна. Це ідеальний ворог – інтелектуальний, по-справжньому ідейний, не політичний пристосуванець з тих, що легко “перековуються” під будь-яку владу. Я з великим задоволенням узяла б його в полон і віддала під військово-польовий трибунал, але з не меншим – сама поспілкувалася б з ним. Але ж я солдат, мені не можна розмовляти з ворогами, а Гордон типу журналіст і йому типу можна. Але ж насправді, людоньки, НІЗЗЯ. Журналіст під час війни такий самий солдат, тільки фронт його пропаганда. Так, значною мірою неправдива, так, лубкова, так, без можливості показати ворога не тупим, не боягузом… А що поробиш? Мене це не влаштувало б, тому з початком війни я пішла з журналістики. А дехто залишився і, між іншим, сам того не помітивши, уже заробив собі на військово-польовий трибунал. Можливо, колись він стане реальністю.

Filed under: СтаттіOne Response to "Про Стерненка і Гордона з Гіркіним"

  1. 1. Це – наш Стерненко. Якщо він поганий – ми його насваримо і нашльопаємо. Але, спочатку, ми заберемо його у вати. Я не раз бачив ножа, і відбирати доводилось, тому, про пістолет – підтримую, абсолютно. Оте, “відбігання” нападаючого – зовсім не означає, що він передумав і не повернеться, для четвертого нападу. А, от, зараз – вже точно не повернеться. Нащо мені, наприклад, гратися з подібними тіпочками, у хованки? Напав – відбіг – напав – відбіг? Якщо я бажаю жити на власний розсуд, і не витрачати час, сили і здоров’я на дурниці, а мені, якісь придурки, хотять змінити розклад? Про це ж ідеться, про розпорядження власним часом за власним бажанням. Час мого життя – належить мені. А не якимсь, невідомим найманцям, чи їхньому боссу. Незалежно від того, якою траекторією вони бігають. Ніхто ж не впав на коліна, і не просив, уклінно, простити, бо геть змінив свої паскудні наміри?
    ——————————–
    2. У Гордона – червоні підштанники. І Москва – сталіца єго Родіни. Інтерв’ю з Гіркіним він зробив, точно знаючи, як це буде виглядати, на тлі бемекаючих українських генералів, котрих допускають до ефірів. На тлі ганебного замовчування правди про 2014 рік. І на тлі угодовської, паралітичної, холуйської поведінки нашої влади. Тобто, він вправно паразитує на ситуації, як він робив завжди. Окремо слід зазначити, що Гордон надав трибуну класичному російському імперцю, для сеансу відповідної пропаганди, під час війни. Йому причитається гонорар, від ГЛАВПУРА, чи як воно називається, і, можливо, навіть, у тій валюті, що традиційно зветься срібняками. Тепер варто спостерігати за реакцією влади, це буде, навіть, цікавіше за Гордона, як у старому анекдоті про бордельний прайс.

Залишити відповідь

*

Статті