Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Адвокат для Фортуни

Адвокат для Фортуни

UPD. Дякую всім небайдужим, адвоката знайдено! Друзі, хелп! ТЕРМІНОВО РОЗШУКУЄТЬСЯ АДВОКАТ! Для Вікторії “Фортуни” Котеленець, з якою ми у 2015-2016 роках служили разом у добровольчому підрозділі (у складі ДУК ПС та УДА). Ви пам’ятаєте її справу. На початку 2021 р. Фортуну заарештували через те, що виявилась зовні схожою на жінку, яка на “параді” в так званій “ДНР” конвоювала наших полонених. Віка сиділа в СІЗО, потім спільними зусиллями ми витягли її на домашній арешт з браслетом, потім … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Підпишіть петицію про надання Скрипалю Героя України (посмертно)!

Підпишіть петицію про надання Скрипалю Героя України (посмертно)!

Друзі, прошу вас підписати і розповсюдити петицію про надання звання Героя України (посмертно) моєму загиблому побратимові Роману Барвінку (Скрипалю). Багато хто пам’ятає його як талановитого музиканта, який був на фронті з 2016 року – спочатку як доброволець УДА, потім як морський піхотинець, і в окопах поперемінно працював то з важким кулеметом, то зі скрипкою, і в обох випадках вороги припиняли стріляти. Він був поранений у березні минулого року, коли до останнього прикривав вихід побратимів … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Шахрайка вкрала фотки

Шахрайка вкрала фотки

Пані “Амелія Томас” з Лос-Анджелеса використовує замість власних зображень моє обличчя і фотографію киянки Лідії Оскірко (яка була розміщена на моїй сторінці). Найцікавіше тут те, як я про це дізналася. Написав мені хлопець з Перу, іспанською мовою. Він листувався з нею і навіть закохався. Почав гуглити якусь інфу про неї – і вийшов на мою сторінку… Ну, й питає, хто я і де живу – в Україні чи в Штатах, і що взагалі відбувається. Ось посилання … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Про ворожі ІПСО українською

Про ворожі ІПСО українською

Українська мова важлива для ідентифікації своїх, але її замало. Останнім часом мені трапляються акаунти українською, які відверто транслюють російські ІПСО. Усі мобілізації незаконні; війна йде не за Україну, а за олігархічний режим; удари по російських військових об’єктах – це провокації, які викликають отвєтку, від якої гинуть українці; втікачі з поля бою – борці з ненависним режимом, тощо. Сьогодні ці російські ретранслятори і за мене згадали, милуйтеся. Те, що я нібито вбивала цивільних, можна прочитати на всіх російських … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Многая літа, Вікторе Андрійовичу!

Многая літа, Вікторе Андрійовичу!

Вітаю третього українського Президента з 69-річчям! При ньому ми всі виховались і чогось таки навчилися. Він створив сприятливе середовище, яке не розчавило нас “немовлятами”. Переконана: якби не 2005-2010, у 2014 і 2022 не було б кому захищати Україну, бо виросло б покоління “какіх разніц”. Многая і благая літа, Вікторе Андрійовичу! … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Ще одна жертва окупантів

Ще одна жертва окупантів

Ще одна жертва окупантів. Дуб-патріарх у селі Терпіння Мелітопольського району Запорізької області. Вік близько 600 років. Обхват 6 метрів, висота 40 метрів. Були. В кінці минулого року окупанти з місцевими колаборантами спиляли його на дрова. Відповідатимуть. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Про “взятие” и “освобождение”

Про “взятие” и “освобождение”

До вашої уваги медаль ЧВК “Вагнер” – вочевидь, випущена зовсім недавно, під час боїв за Соледар. Всі помітили, що з нею не так? Хто не помітив або не знає, підказую: росіяни офіційно включили Донецьку область до складу Росії. Тому, з їхньої точки зору, це мало бути не “взятие”, а “освобождение”. Так завжди пишуть на нагородах і в військових документах. Чужу територію – беруть, свою – звільняють. Усе вони знають і розуміють насправді. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Так можуть лише наші

Днями на запорізькому напрямку троє наших піхотинців, серед яких був мій багаторічний побратим (між іншим, висококласний сапер), підповзли вночі до ворожих позицій і, поки вороги спали, поставили їм міни і… стирили АГС. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Ефка – мама!

Ефка – мама!

Життя триває! Ділюся з вами радістю – щойно прислали фотки. Моя Ефка, яку деякі пам’ятають як героїню книги “Щоденник нелегального солдата”, Ефунька-собакунька, фронтова псяха, поранений на війні боєць, кілька разів витягнута мною з того світу – 1 січня, в перший день нового року, уперше в житті, у віці 6,5 років народила цуценят! Має нині чотирьох діток – двох хлопчиків і двох дівчаток. Оті темно-коричневі – то хлопці, а руденькі – дівчатка. Ефка неймовірно щаслива, вона прекрасна мама, не відходить від цуценят ні на … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Новий рік під вибухи ППО

Новий рік під вибухи ППО

В Москві копи б’ють і пакують людей. В багатьох містах Росії, судячи з повідомлень, святкова бавовна. В Києві світло, сміх, музика. Під бахкання ППО. Люди святкують, співають гімн і “Червону калину”, скандують “Слава Україні – Героям слава!”, на кожен бабах весело матюкають самі знаєте кого. Попри все – екзотичний Новий рік. Запам’ятається. З новим 2023 роком! Хай він буде переламним у цій війні. Хай буде ще більше зброї, ще більше мужності. Більше союзників. Більше звільнених міст і сіл. Більше нагород для … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

Статті