Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Росіяни закатували 79-річного капітана І рангу

Російські нелюди закатували 79-річного діда, капітана 1 рангу у відставці, письменника і журналіста Євгена Баля. Він мешкав під Маріуполем, у нього знайшли фотографії з українськими морпіхами. Забрали в підвали у Мангуші і через кілька діб випустили страшенно побитого, він устиг розповісти про це друзям і десь за день помер. Я знала пана Євгена, він брав у нас інтерв’ю, коли я служила у 503-му. Подарував дві свої книжки. Потім кілька разів розмовляли телефоном. Травили байки, сміялися. Кати сказали, що відпустили його живим, бо “не воюють з ветеранами радянського флоту”. Не можуть впоратись з армією і знищують беззахисних. Ще один випадок до “колекції” військових злочинів. Будуть відповідати. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Фейк!

Фейк!

Вороги, як завжди, не гидують фейками. Ось таке оголошення розповсюджується по російських і проросійських телеграм-каналах. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Традиційні підсумки року

Мій 2021-й – не з найкращих. Перші місяці – як сніг на голову, суди по Фортуні. Далі – лихоманкові пошуки вакцини, якої тоді ще було дуже мало, для себе і близьких. Влітку демобілізувався чоловік, з’їздили, вперше за дуже багато років, у кількаденний відпочинок на Одещину – звідки й викладаю відео – для хорошого настрою (добре, коли мало важиш – можна закосити під дитину :)) Далі я вирішила розгребти власні медичні проблеми, яких трохи піднакопичилось і які виявились серйознішими, ніж я собі уявляла. Три операції за рік, ускладнення, загострення і все таке інше. Зараз ніби почала видужувати, але ще важу біля 45 кг і тільки починаю потроху виходити з дому. Ситуація гнітюча ще й тим, що якщо незабаром справді почнеться повномасштабна війна (у що ні хвилини не вірю; усі путінські приготування й … Read entire article »

Filed under: Відео, Повідомлення

Вийшло четверте видання книги Валерія Пальчика “УНСО. Перший посвист куль”

Вийшло четверте видання книги Валерія Пальчика  “УНСО. Перший посвист куль”

Невідцензуровані спогади учасників війни у Придністров’ї – першої з черги пострадянських локальних війн, які, власне, виховали нас, зробили нас тими, хто ми є. З купою історичних фото. З моєю передмовою, так що двічі рекомендую 🙂 Посилання, де можна придбати – в коментарях. P.S. Другий стовпчик світлин на обкладинці, третє фото згори, крайній зліва у білих кросівках – це, між іншим, широко відомий у вузьких колах “Вольф” 🙂 … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Вакцина проти Ковіду працює

Доповідаю вам, друзі: #вакцинація – це вєщ! Вона таки працює. Як завжди, ділюся досвідом – власним і найближчих. Ці півтора роки, відколи #COVID19 увійшов у нашу реальність, я прожила в страху за свою родину, яка вся належить до групи ризику: батьки за 70, мають хронічні хвороби, чоловіку 52, у нього цукровий діабет (майже 15 років на інсуліні), плюс ХОЗЛ. (Служив і воював багато років, бо приховав діагнози на медкомісії). Сама я, на жаль, теж ласий клієнт для ковіду: маю слабкий імунітет – з дитинства і досі до мене липне кожна зараза і зазвичай минається довго. Мої батьки перехворіли на ковід у серпні-вересні минулого року, мама дуже важко, з реанімацією і киснем. Я береглася, як могла: респіратори, антисептик і максимально можлива ізоляція. Весь цей час я уникала публічних заходів і взагалі … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

Отримали другу дозу

Отримали другу дозу

Доповідаю: вчора вакцинувалися другою дозою. Я та мої батьки. Астра Зенекою (перша доза була у березні Ковішилдом, вони взаємозамінні). Щодо оргмоментів. Перший раз я використала всі свої комунікативні та інші здібності, щоб записатися і записати батьків і чоловіка на залишкову дозу. Отримати її було досить непросто. Другу ж дозу ми отримали без проблем – просто зателефонували своїм сімейним лікарям і наступного дня вже прийшли до нашої районної поліклініки, де півгодинки посиділи в черзі й вакцинувалися. Висновок: … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Друже Орест…

Не стало голови Київського крайового братства ОУН-УПА, славної пам’яті, від сьогодні, Друга Ореста Васкула. Це була людина – як столітній дуб. Був в УПА, потім табори, заслання, у наші вже дні пережив смерть двох своїх дітей. І не зламався. Він був останній з Братства УПА, кого я пам’ятаю. Писати це важко, бо відчуваю провину. У другій половині нульових нас з ним пов’язувала хороша дружба. Потім те та й се, потім я була на війні, десь місяць або два тому списалася з хлопцями, які йому допомагали, хотіла піти провідати – і як завжди буває, закрутилася і не встигла. Тому для мене це дуже особиста втрата. Не відкладайте нічого на потім, робіть вчасно. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Загинув побратим…

Загинув побратим…

Загинув побратим. Ярік Карлійчук, він же “Малий”. З 10-ї гірськоштурмової. Під Шумами. Куля снайпера. Залишились дружина і крихітний синок. Простий класний хлопець, невисокий на зріст, щирий іноді до кумедності, добрий і безбашенно сміливий. Пам’ятаю його 20-річною майже дитиною, під Мар’їнкою, влітку 2016-го. Відтоді не бачились, але списувались і зідзвонювались час від часу. Він прийняв для себе рішення бути професійним військовим – все життя, до пенсії, служити в армії. Устиг прочитати мою книгу, де він один із героїв. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

МОЇ АНТИТІЛА ПІСЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ – РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ

МОЇ АНТИТІЛА ПІСЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ – РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ

Коли я провакцинувалася, один з коментаторів написав, що я “ідеальна піддослідна” (тому що зробила це однією з найперших і докладно описувала процес і наслідки). Що ж, піддослідна так піддослідна – коли минули рекомендовані медиками три тижні після вакцинації, я здала аналіз на антитіла, результати викладаю тут. Отже, щеплення першою дозою вакцини Ковішилд відбулося 9 березня, аналіз я здала 31-го. Це аналіз на антитіла IgG (імуноглобуліни G) до S-білка коронавірусу SARS-CoV-2. Кількість моїх антитіл – 68,3. Як бачимо, вони є. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Суди, суди…

Суди, суди…

Були сьогодні під Печерським судом майже цілий день. Спочатку ходили підтримати нашого співслужбовця Крейга Ленга, якому загрожує видача у Сполучені Штати, де його звинувачують в убивстві. Суд не буде розглядати цю справу і не візьме Крейга під варту принаймні до 21 квітня, поки його справу не закінчить розглядати ЄСПЛ. До речі, у Крейга тут дружина з дитиною, вони були під судом, і скоро народиться друга. Одразу після справи Крейга була справа Вікторії “Фортуни” Котеленець. Адвокат Коломієць … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Статті