Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Мама подолала ковід

Вчора мою маму виписали з лікарні! ПЛР-тест – негативний. Вона подолала #COVID19. Тепер буде вдома доліковувати пневмонію. Температура і сатурація вже в нормі, але страшна слабкість, майже не може ходити. Я дуже переживаю через те, що позавчора ввечері, коли мама вже була ковід-негативна (але результатів тесту ми ще не знали), у палату, де всі пацієнтки вже одужували, підселили хвору з ковідом у важкому стані, яка захворіла недавно. Лікарі толком не знають, чи не могла мама та інші жінки в палаті заразитися повторно…. Всього мама була в лікарні трохи більше 2 тижнів, 8 діб в реанімації під киснем. Від появи симптомів пройшло приблизно 25 діб. Я вам скажу, нашій родині ще пощастило. Маму врятували. Батько перехворів у легкій формі. За той час, що мама лікувалася, в цій лікарні були померлі від ковіду. Люди, носіть … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться. Що ви не кажіть, а з президентом нам іще пощастило. Згадайте, як у 2015 році Порошенко намагався роззброїти ДУК “Правий сектор”. Скільки часу – кілька днів, якщо не помиляюся – тривала збройна облога нашої бази, на якому рівні велися перемовини і яка немаленька кількість людей мітингувала на Банковій, перш ніж нам на якийсь час дали спокій. Злякати і перетиснути Порошенка, які б … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

COVID19 у моїх батьків

COVID19 у моїх батьків

#COVID19 у моїх батьків. Мама в такому стані, що на легкий перебіг сподіватися не доводиться. Їм по 70 років, у обох є супутні захворювання. Майже весь час сиділи вдома, в магазин за продуктами ходили в масках і рукавичках, іноді гуляли в парку – в такий час, коли там немає людей. Але що толку – маска не захищає здорових. Щоб стримати пандемію, маски у приміщеннях, де є люди, повинні носити потенційні хворі, тобто всі. Ага, той випадок. Маска … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Я – цивільна

Я – цивільна

Сьогодні останній день моєї служби у ЗСУ. Звільнилася в запас за станом здоров’я. Я тепер теж ветеранка – неоголошеної замороженої війни. У найближчих планах – лікування, а там побачимо. Думаю, моя подальша діяльність так чи інакше буде пов’язана із захистом Втчизни. І так, я повернуся на фронт, якщо ситуація зміниться. Допомога не потрібна, усе є. На вибори не збираюся, тож політичну конспірологію прошу не розводити. Однак і осторонь політичних процесів більше не буду. Мені тепер можна … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Обережно, розвод!

Обережно, розвод!

Проходжу нині захоплюючий квест. Завдання: доїхати з Одеси, де я лежала у військовому шпиталі, до Маріуполя в частину. Автобус не розглядається через ковід, залишається #блаблакар. Отже, заходжу на сайт блаблакара – там є 5 поїздок на сьогодні, обирай – не хочу. А далі… 1. Бронюю найближчу поїздку – система повідомляє мені номер мобільного водія – а він російський! Відмовляюся від бронювання, сумлінно і чесно пишу причину відмови. 2. Бронюю іншу поїздку, отримую номер водія – він російський. Відмовляюся від … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Друг Червень помер…

Друг Червень помер…

Помер комбат 8-го батальйону УДА “Аратта” Андрій Гергерт, друг Червень… Рак шлунку. Боролися довго, збирали спільно кошти, шансів було дуже мало, але вірили і сподівалися, бо він був бійцем і дуже хотів жити. З кінця 2015 по середину 2016 року наш підрозділ, ОЛПЗ “Вольф” УДА, базувався у Червня в Юріївці. Комбата це дратувало, бо не любив на своїй базі людей, які йому не підпорядковувались. Але терпів. Заради спільної справи. Було в нас багато спільних з “Араттою” вдалих і зухвалих … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Морпіхів нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Морпіхів нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Сьогодні в Маріуполі групу військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти нагороджено медалями «За жертовність і любов до України». Це відзнака Православної церкви України, заснована 2 січня 2015 року, нею нагороджують за активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час Революції Гідності, у захисті України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу Збройним Силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України. У цій військовій частині військовослужбовців уже нагороджували такою відзнакою раніше. Сьогодні ж, як … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Служу українському народові!

Filed under: Повідомлення, Фото

З Днем морської піхоти усіх причетних!

Всім нам успішного переведення окупантів і колаборантів в аграрний сектор. І до наступного свята без втрат. Принагідно – посилання на публікацію Ірина Сампан про дівчат, які служать у морській піхоті. Всі наші 🙂 «Здохни, але зроби це». Жінки-морпіхи розповіли, як виборювали свій берет … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Цікавий випадок стався сьогодні у Києві на Софіївській вулиці.

Мої батьки вийшли з дому на “Нову пошту”. Поки мама була всередині, батько чекав її на вулиці. І раптом почув – з боку Майдану дуже голосно грає гімн Радянського Союзу. Каже: гімн був зі словами і такої гучності, ніби під цю музику марширує колона. Спочатку батько подумав, що це гучномовець на якійсь машині. А потім побачив молоду людину (більше схожу на жінку, але то міг бути і молодий хлопець, було вже темнувато і батько не роздивився) і з нею хлопчика років десяти. Дорослий ніс сумку, і з сумки грала ця музика. Обоє були напружені, періодично озиралися – малий на дорослого, а дорослий навколо. Батько припускає, що це могла бути якась провокація – наприклад, з метою нападу на цих людей і подальшого фільмування. А може, і просто ідіоти, хтозна. Посперечалися на щось абощо. Але навіщо … Read entire article »

Filed under: Повідомлення