Статті Коментарі

Білозерська INFO » Фото

Я думаю, цей молодий колаборант заслужив свою долю…

Filed under: Фото

Відкопалося

Копаю вчора окоп. І викопую просто з землі, з глибини майже півметра, пропагандистський буклет Партії регіонів. Мокрий. Липкий. Глянцевий. Але ж паперовий! Потрапив туди невідомо як, лежав невідомо скільки. Без обкладинки, без захисту від вологи, без нічого. І майже цілий. Яких тільки див не ховає в собі донецька земля 🙂 … Read entire article »

Filed under: Фото

Трохи апокаліптичних світлин вам у стрічку :)

Filed under: Фото

Прилетіло

Filed under: Фото

З днем народження, друже “Скрипаль”!

Сьогодні день народження у нашого побратима, друга “Скрипаля”. Він хоробрий воїн і професійний музикант, з нами дуже-дуже давно, з далеких довоєнних часів. А ще – чоловік і батько, який не забуває з війни написати звісточку через соцмережі коханій дружині. Щовечора, іноді навіть на передовій, він влаштовує для нас концерти – гітара і скрипка. Вороги теж слухають, тільки для них репертуар трохи інший 🙂 У руках друг “Скрипаль” тримає свій портрет, намальований ще одним нашим талантом, другом “Пікассо” з #ОЛПЗ_Чорний_Туман_УДА. Многая літа другу “Скрипалю”, другу “Пікассо” і всім нашим добровольцям! Скорішої перемоги і повернення додому нам усім! … Read entire article »

Filed under: Фото

Сапожники працюють

Щойно навчений розрахунок СПГ блискуче здав іспит, привітавши супротивника зі святом. Два постріли в яблучко! … Read entire article »

Filed under: Фото

Свіжі фотки

Свіжі фотки

1 травня 2017 р. Українець завжди залишається українцем! На фото: міні-плантація вітамінів над окопом. … Read entire article »

Filed under: Репортажі, Фото

Архівні кадри. “Морячок” втікає від медиків :)

Архівні кадри. “Морячок” втікає від медиків :)

“Та яка лікарня?! Зі мною все нормально!”. Контужений і легко поранений боєць “Морячок” намагається втекти від медиків, щоб не їхати до лікарні (і таки утік). Степанівка біля Савур-могили, серпень 2014 … Read entire article »

Filed under: Фото

Важка доля бази підскоку

Важка доля бази підскоку

Розбираючи архіви для наповнення сторінки нашого підрозділу, знайшла отаке. Січень 2015, наша “база підскоку” – що було і що стало. Коли будівля горіла і в ній детонував БК, майже весь особовий склад підрозділу перебував всередині. На щастя, обійшлося без 200-х. … Read entire article »

Filed under: Фото

Трохи свіжих фото. Сектор М

Filed under: Фото