Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео » Ніч вогню і води

Ніч вогню і води

Продовження історії про те, як вороги підпалили нам бліндаж. Спочатку у нас була пожежа, а потім гроза 🙂

І фотка з тієї ночі, бонусом.

Filed under: Відео2 коментарі "Ніч вогню і води"

 1. Це все дуже романтично, але незрозуміло, чому так добре горіло? Чи тільки пластик з мішків, чи запалювальна суміш спеціальних мін/снарядів? Схоже на те, що сєпариші випалюють зеленку і бліндажі уздовж переднього краю. Найбільше їх порадувало би, якби ви повискакували з бліндажа, і бігали кругом нього, тушили, підсвічені вогнем.
  ——————————-
  Потрібні вогнегасники, тушити бліндаж, не вискакуючи під кулі, і поліетиленова плівка, якби була не прозора, а камуфльована, або напівпрозора, швидко накрити бліндаж, окоп, щілину – від дощу і вітру.

 2. Які цілі можуть бути в цих паліїв? Максимально спростити роботу своїх снайперів і кулеметників. Утруднити постачання, пересування на нашій передовій, створити демаскуючі умови для наших бійців. Можливо, це ідея якогось сучого сина, що повернувся з відрядження у Сирію, і зараз пробує влаштувати українським військам пустельні умови. А собі – залишити комфортабельні, із зеленкою, холодком, можливістю маскування, стрільби без хмар пилу від порохових газів.
  ——————————-
  Я би взяв проби грунту, уламків, на предмет фосфору і подібних запалювальних сумішей. Передати ОБСЄ, хай відпрацьовують авта, шлюх і випивку. Хоч це – дуже слабкий хід. Добре було би поставити сєпаришів у еквівалентні умови, або і гірші, тільки хто дасть нашій арті запалювальні снаряди?
  ——————————-
  Але заходів треба вжити. Опрацювати місця чужих можливих снайперських і кулеметних гнізд, оптимізувати свої ходи сполучення, знайти вразливі місця сєпаришів і викосити там зеленку мінометами. Зайти з флангу і понаставити їм у зеленку розтяжок, хай порадіють. Щось таке. Скинути з коптера баклажку бензину і підпалити трасерами.
  ——————————-

Залишити відповідь

*

Статті