Статті КоментаріOne Response to "Чи є контрактники добровольцями?"

 1. Якась перпендикулярна постановка питання. Добровольці – це ті, хто пішов воювати за покликом сумління, не будучи формально до того зобов’язаний. Нащо зайве модифікувати значення терміну?
  ——————————–
  У певному сенсі, добровольцями можна вважати і тих, хто не закосив від призову і воює за контрактом. Бо гроші, насправді, смішні, за ризик втрати здоров’я і життя, так, на харчі і цигарки. Соціальних гарантій, практично, нема, і зрозуміло, що доведеться сидіти під обстрілами, із забороною відповідати, і т.д. Це – очевидне приниження переможеної сторони, незалежно від того, що офіціозні журналюшки з цього приводу кажуть і пишуть.
  ——————————–
  Заробітчани, які не змогли знайти кращої роботи, не заперечуватимуть, сидіти під обстрілом все ж безпечніше, ніж атакувати. Замала платня саме і повинна стимулювати чисельну перевагу такого контингенту в армійських лавах. Але, наче цього мало, комусь кортить знівелювати значення і високе звання добровольців, розмивши цю різницю між ними і заробітчанами.
  ———————————
  Також під крики, що добровольці ще у 2014-му пішли на Донбас грабувати і мародерити, що вони пішли вбивати, коли армія не могла стріляти, бо – природжені вбивці, і тому небезпечні по поверненні з фронту, т.д. Це було на шоу “Ньюзвану”, двоє ведучих насідали з такими тезами на Білецького і ще когось. Я дивився на цю заздалегідь підготовлену клоунаду, і з посмішкою думав, що “беркута” з Майдану, чомусь, жодного разу не почули подібного на свою адресу, хоча воно аж проситься. Думаю, що і не почують, це питання належності медій певним власникам.
  ———————————
  Путін все передбачив, крім добровольчого і волонтерського руху, я про це вже писав, і саме це визначило його стратегічну поразку. Але, поки він ще живий і ворушиться, він намагатиметься усунути поміхи і небезпеки, зрозуміло, що добровольчий рух – в першу чергу. Важко бути присутнім на його нарадах з підлеглими, але і так видно, що Путін вимагав знищення добровольчого руху в Мінську, є сліди в договорняках, видно, що наш режимчик сумлінно ісполняє замовлення, також і для власної користі і безпеки.
  ———————————
  Відсутній сам окреслений статус вояка – добровольця, і це робиться абсолютно умисно, вже п’ятий рік війни. Хтось вважає, що це – випадковість? Режиму потрібні наймити, а не добровольці. Не створюється резервна армія, система загальної військової підготовки. Нема закону про зброю, про самооборону. Бо в держави, бачте, повинна бути монополія на зброю і насильство, так вони кажуть. Ще одна очевидна брехня. Держава має, першочергово, монополію на відповідальність за громадян. Але ж, саме цього наш режимчик і уникає, чи не так? Прикладів було і є більше, ніж досить. Саме безвідповідальність влади, покинутість напризволяще державних справ і обов’язків і викликала до життя добровольчій рух. Маємо ситуацію, коли мертвий тримає живого, і треба штовхнути падаючого. Але справжні зомбі не здаються, щось брешуть, інтригують, знищують живих, зустрічаються із зарубіжними партнерами, і готуються до виборів.

Залишити відповідь

*

Статті