Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Провокація в Азовському морі

Провокація в Азовському морі

Те, що відбувається в Азовському морі, як на мене – провокація з метою підставити Росію під чергові санкції. Порошенко навряд чи зробив би це, не узгодивши зі Штатами. Так що Україні вчергове відведена «шляхетна» роль наживки у протистоянні Заходу і Сходу.

Росія, як і минулого разу, наживку заковтала, нові санкції будуть. Інша річ, що Путін чхати на них хотів, треба буде – введе продуктові картки, і росіяни стерплять, на те вони й росіяни.

Станом на зараз ми в дуже прикрій ситуації – через те, що наші військові не відкрили вогонь. Перепрошую за «зраду», але армію, в даному разі флот, сьогодні опустили нижче плінтусу. На сухопутному передку от всі вже давно знають, що треба робити в такій ситуації: відкривати вогонь і казати, що це була отвєтка.

Одна-єдина, чарівна і дієва санкція зветься газовий вентиль. Єдиний нормальний вихід із ситуації, що склалася – Україна має ввічливо попросити західних партнерів забезпечити українським кораблям прохід і заборонити будівництво «північного потоку». Плюс Україна має розірвати дипломатичні стосунки з Росією і – дуже бажано – запровадити військовий стан.

В разі відмови або «глибокого занепокоєння» “партнерів” – перекрити вентиль. Європейські путінські утриманці лише таку мову і зрозуміють.

UPD. Турчинов повідомив, що опівночі відбудеться засідання РНБО, на якому розглянуть введення воєнного стану. Якщо введуть – все було зроблено правильно і гра коштувала свіч.

UPD-2. Все-таки не задля санкцій, або не тільки задля санкцій. Задля введення військового стану. Дай Боже, щоб Рада завтра не провалила.

Filed under: Статті2 коментарі "Провокація в Азовському морі"

  1. Ви зовсім перестали писати в Твіттер. У Вас багато читачів…

  2. Ні, Олена, не вгадала! Воєнний стан – то заради збереження при владі, і спасіння, таким способом, себе, коханого! Заради цієї ж, найвищої мети, здача трьох одиниць плавзасобів, і дарування Путіну ще 24 закладників. І, чує моє серце, на цьому не скінчиться. Інакше – ВС був би чотири роки тому, а катери під Керччю були би прикриті авіацією, присутністю американського есмінця, або літака. І на цигарки, адвокатів, і шкарпетки хлопцям збирали би не татари, волонтери і зеки, а функціонери МО і Мінюсту. При наявній синхронізації з СБУ, КМ, РНБО, випуском газети,і т.д. А зараз – в руки Путіну дали спосіб зриву виборів, якщо я вірно зрозумів Порошенка. Дотепно, нічого сказати!. Це щось із патентованих методик Лейби Бронштейна, ака “Троцький”, перефразуючи – ні миру, ні війни, армію замордувати, а вибори – скасувати!. Потім – укласти Мінський мир, ганебний, мерзенний… Не пам’ятаю точно, як там ще Бланк ака “Лєнін” говорив про Брєстський мир. Доречі, за чутками, Бронштейн ненавидів флот усіма фібрами своєї фібрової душі, і гнобив, як міг. Можливо, тому, що боявся води.

Залишити відповідь

*

Статті