Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Про збіг інтересів

Про збіг інтересів

Колись давно, коли я була ще малою, мої батьки судилися з районною владою, яка відмовила їм у приватизації нашого житла. Проблеми виникли через те, що в тодішньому законодавстві не були чітко прописані правила приватизації комунальних квартир, його можна було трактувати по-різному, а наша квартира у самісінькому центрі Києва, відповідно, була ласим шматком.

Нам пощастило. Цілком випадково у такій самій ситуації, як ми, опинився впливовий чиновник. Заради приватизації власного житла він домігся внесення у закон поправок, якими й скористалися під час суду мої батьки і багато інших родин, у яких була така сама проблема. У своїй промові на суді представник районної влади на емоціях заявив, що той чиновник «протягнув» зміни виключно з власних інтересів. Мої батьки резонно відповіли: «Це правда. І що?».

Я часто згадую ту ситуацію, коли думаю про наших можновладців. Практично все, що вони роблять – роблять, виходячи з власних інтересів. Але у випадках, коли їхній особистий інтерес збігається з державним, їхні дії слід підтримувати.

Filed under: СтаттіOne Response to "Про збіг інтересів"

  1. Погана ви дівчинка Олено! Віджали у українських пенсіонерів частку держвласності (квартиру в центрі Кийова) й ще хизуєтесь цим.

    Об’їбали любу державку як якась барига з фабрикою Кирлимирли. Не соромно?

Залишити відповідь

*

Статті