Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Дайош політику нетерпимості і ненависті!

Дайош політику нетерпимості і ненависті!

“З сумом у серці згадуємо мільйони загублених тоталітарним нацистським режимом життів. Ці болісні роздуми – застереження для нас і для майбутніх поколінь, до чого може призвести політика нетерпимості та ненависті” (Петро Порошенко про Холокост).

Терпіти не можу, коли українські політики використовують модну нині “західну” термінологію.
Не “політика нетерпимості”, а відсутність держави і армії. Якщо ти слабкий, завжди знайдеться хтось, хто забажає тебе пограбувати, вигнати чи вбити – не під однією ідеологією, так під іншою. Словосполучення “собирание земель русских”, на відміну від “Остаточного вирішення єврейського питання”, наче й не містить нетерпимості, але закінчиться, якщо ми дозволимо, тим самим.

Покоління євреїв, що пережило Холокост, добре це усвідомило і ні з якою “політикою нетерпимості” не боролося. Вони вчилися бути сильними і доволі жорстокими методами фізично знищували своїх геополітичних конкурентів.

Толерантність можуть дозволити собі ті держави, які живуть у ситості і безпеці (чи вважають, що так живуть). І те – до певної межі. В Австрії, наприклад, днями на 14 років засудили лідерку якоїсь ідіотської організації, яка закликала Путіна ввести війська і передати їй владу. 13 її прихильників теж отримали тюремні строки.

А в нас, мабуть, трохи складніша ситуації, ніж в Австрії. Так що даєш політику нетерпимості і ненависті до ворогів.

Filed under: СтаттіOne Response to "Дайош політику нетерпимості і ненависті!"

  1. Це все моднявий лібералістичний жаргон. Кожна країна веде власну політику, у власних інтересах, і маскує власний шкурний інтерес кожного разу відповідно до актуальних трендів і модних течій. Включно з Голокостом, толерантністю, і т.д. А Порошенко проголошує тільки і виключно, комільфозні і комерційно перспективні тези, це давно не новина. Який, взагалі, сенс коментувати, що він говорить? Якби він так робив, як розповідає.

Залишити відповідь

*

Статті