Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Про іноземних журналістів і найбільш боєздатний підрозділ

Про іноземних журналістів і найбільш боєздатний підрозділ

Стільки всього цікавезного і важливого для історії хочеться Вам розказати – а за язик себе – кусь! Кусь!
Бляха, та приймайте вже скоріше законопроект Яроша про добровольців. Хочу мати воєнника і можливість вільно писати про нас у Фейсбук. Що ще треба людині для щастя? 🙂

Ось вам свіженька історія. Знайомі іноземні журналісти знімають репортаж на передку, у населеному пункті N. Їх супроводжує офіцер з військової прес-служби, усе показує, розказує про підрозділи ЗСУ, які утримують N. “А який підрозділ, на Вашу думку, найбільш боєздатний та дисциплінований?” – цікавиться журналіст. І прес-офіцер, не вагаючись ні хвилини, видає: “Правий сектор. Так, як вони, мало хто воює”.

Йдеться про бійців УДА, яких військові часто досі називають за старою назвою – ПС. Прикол ще й в тому, що місцевий командир УДАшників, не будучи раніше знайомий з цими журналістами, не ризикнув показати їм своїх хлопців на передку, щоб у їхній публікації не вийшло “палєва”, після якого київське начальство знову почало б вимагати від місцевих ЗСУшників вигнати нас з фронту. А прес-офіцер ЗСУ – офіційна особа – іноземним журналістам – узяв і видав відкрито. Ніде правди діти!

Скільки такий стан речей може тривати?
ПІДТРИМАЙТЕ ЗАКОПРОЕКТ ПРО УКРАЇНСЬКУ ДОБРОВОЛЬЧУ АРМІЮ!

Filed under: СтаттіOne Response to "Про іноземних журналістів і найбільш боєздатний підрозділ"

  1. Воєнник, новий закон про добровольців, як і можливість вільно писати про бійців УДА, може додати Вам щастя, але проблеми не вирішить. Такий стан речей може тривати дуже довго, значно більше тривалості людського життя. А буде він тривати до тих пір, поки одна рішуча та відповідальна людина, чи більшість громадян України зрозуміють причини нинішнього життя українців або, як Ви пишете, такого стану речей. Знаючи причини хвороби, зовсім неважко знайти ліки для відновлення здоров’я суспільного організму. Все просто. ДІЯти пора.

Залишити відповідь

*

Статті