Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Ток-шоу “Право на владу”

Ток-шоу “Право на владу”

503 окремий батальйон морської піхоти рулить 🙂 🙂
Ток-шоу на 1+1 “Право на владу”. Тема – як досягнути миру на Донбасі (шестеро кандидатів у президенти пропонували свої рецепти).

Повністю передачу можна подивитися тут:
https://www.youtube.com/watch?v=TlDu79UbtFU
Мої “спічі” на 00:05:50 і на 00:55:00. Казала про амністію після війни для тих бойовиків, які не скоювали військових злочинів (катування і вбивства полонених, розправи над цивільними тощо), обіцянка якої спонукає їх скласти зброю; про те, що основний шлях повернення окупованих територій військовий, а всі решта – допоміжні, і про необхідну процедуру “розватнення”, за аналогією з денацифікацією у післявоєнній Німеччині.

Враження від передачі – перш за все, високий професіоналізм ведучої Наталі Мосейчук. Що ж до гостей, то практично всі політики, а особливо перед виборами – страшні популісти. Усі вони, крім відвертих ватників, спочатку кажуть ніби розумні речі, а потім, коли доходить до того, як це можна реалізувати – починають нести щось схоже на те, що казали 5-6 річні діти в перебудову, коли у них брали інтерв’ю (тоді це було модно) і питали, що б вони зробили, якби стали президентом. “Я б зробив так, щоб усі люди були щасливі”. “А як би ти це зробив?”. “Я б видав указ, щоб люди ніколи не сварилися”, “Щоб на всій землі ніхто нікого не кривдив”, “Щоб усім дітям купляли багато морозива”. І т.п.

Будь-який політик, який каже нам з вами, що ми за його каденції будемо жити заможно – бреше. Якщо все робити правильно, заможно житимуть наші діти. Ті, які ще не народилися або, принаймні, ще не ходять до школи. 15-20-25 років, не раніше. Треба це усвідомити і прийняти, тоді припиниться масовий психоз постійного популізму згори і постійного розчарування знизу.

У політиків і суспільства в цілому мають бути зараз лише дві мети: перемога у війні і поступове зменшення, наскільки це можливо, корупції у державі. Тоді наші діти будуть жити, як мінімум, краще за нас.

Filed under: Статті2 коментарі "Ток-шоу “Право на владу”"

  1. Браво! А Тимошенчиха якщо не є аґентом Кремля то як мінімум вона найкорисніший для них ідіот! Бачив як ви завертали очима підчас деяких відповідей.

  2. Олено! Не можна зараз казати відверто і точно про способи відвоювання Бімбасу. Це все одно, що попередити противника про маршрут розвідгрупи. Це ж Бімбас, і це – війна. Я зі школи додому в старших класах два рази підряд тою самою дорогою не ходив, про всяк випадок.
    ——————————–
    Реально потрібні будуть зачистки, гарнізони, фільтраційні табори, поголовний медогляд, перепис населення, нерухомості, і т.д. Це як довга і важка хірургічна операція, в ході якої можуть бути ще і всякі несподіванки. Відверто розповідати зараз про такі речі, маючи всезагальне виборче право – самогубство.
    ——————————–
    Оце всезагальне виборче право і є джерелом безвідповідальних обіцянок, і того, що, здається, Цвєтаєва називала “большой сюсюк”. Того, що зараз, помилково називають “популізмом”. А “популізм” зовсім не дорівнює “безвідповідальним обіцянкам”. Це його прирівняли порохоботи, вимазавши в гуано, як вимазали вже багато інших слів – символів, спаскудивши слова, їх смисли, і здеформувавши смислові конструкції з цими словами. І все смислове поле перекосивши, цим, свіжовигаданим пропагандистським новоязом, чого, між іншим, не зробила жодна інша політична команда. Жодна !!! Мабуть, всі решта збираються і далі жити тут, в Україні, дивитися в очі людям.

Залишити відповідь

*

Статті