Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Армійські речі, які можна носити

Армійські речі, які можна носити

Час минає, скоро вже буде рік, як я служу у Збройних силах. За цей час мені було видано і мною випробувано практично все з одягу, взуття і т.ін., що належить видавати в армії. Нижче – мій власний маленький рейтинг речей, які не лайно. Тобто – які реально можна носити і які витримують конкуренцію з імпортним “волонтерським” одягом і спорядженням, які я носила у 2014-2018, коли служила в ДУК ПС та УДА.
Думаю, більшість військовослужбовців зі мною погодяться.

Отже, позиція 1. Як не дивно, шкарпетки. Літні. Вони товсті, махрові, я довго не могла зрозуміти, як таке можна носити у спеку. Звикла носити влітку максимально тоненькі шкарпетки “в сіточку”, але берці мала “Хаікси”, в українські “Талани” такі не поносиш, миттєво розітреш ноги.
Врешті-решт я спробувала, і скажу, що це справді Річ! Облягають стопу, м’які, і, як не дивно, в них майже не жарко, нога не пітніє. Практично всі мої співслужбовці носять такі шкарпетки, а це таки показник якості – адже шкарпетки річ недорога, і якби армійські були погані, люди б купували собі інші.
Щоправда, я не люблю високі шкарпетки і підгинаю їх донизу. Також вони натуральні і після прання дуже довго сохнуть.

Позиція 2. Зимові штани, вітровологозахисні. Вони просторі, не сковують рухи, з них дуже легко видаляється бруд, внизу резинка, що обхоплює ногу нижче щиколотки. Цілком можна носити.

Позиція 3. Зимова термобілизна-“вафелька”. Виконує свою функцію, добре носиться, не рветься. Між іншим, майже весь сучасний український армійський одяг міцний і довго не рветься. Зручний, на жаль, поки що не весь.

Позиція 4. Убокс. Тут він називається “сорочка бойова”. Порівнювати не маю з чим – саме убокса в мене раніше не було. Але в цьому убоксі я здавала смугу перешкод на берет морського піхотинця – вижили і я, і убокс, а отже, це показник 🙂

Позиція 5. Фліска. Вона м’яка, доволі тепла і виглядає теж непогано. Недолік: неякісна блискавка – часто розходиться.

А вам що подобається з армійських речей?

Filed under: СтаттіЗалишити відповідь

*

Статті