Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Щодо сьогоднішніх затримань по “справі Шеремета”

Щодо сьогоднішніх затримань по “справі Шеремета”

“Шофери не вбивають. Шофери пиячать і крадуть хазяйський бензин”. (Карел Чапек)

Україна не Росія. В Україні не вбивають за політику. Це аксіома. В Україні вбивають виключно за гроші. Виконавці й організатори – за “гонорар”, замовники – за контроль над фінансовими потоками, великими і маленькими, і відкати з них. Якщо ти конкуруєш з кимось за доступ до бабла, або заважаєш чиїмсь фінансовим схемам – тебе можуть убити. Інших причин убивати, крім побутових конфліктів, часто по п’янці, наш народ не знає.

Серед чотирьох озвучених поліцією версій убивства Шеремета цієї, на мій погляд, єдиної реальної версії – немає.
Вбивство з метою дестабілізації – вибачте, але це маячня. Смерть Шеремета, хто б і в який би спосіб його не вбив, не здатна дестабілізувати ситуацію в державі. (Доведу це елементарно – після вбивства не виникло навіть натяку на нестабільність). А от переслідування за це вбивство атошників і волонтерів, навіть якщо вони винні, а якщо не винні, тим більше – ось це може.

Якщо раптом влада, наприклад, схоче дестабілізувати ситуацію – я підкажу їй, що робити. Нікого вбивати не потрібно. Достатньо посадити Марусю Звіробій і всіх, хто надто активно за неї вступатиметься – і готово 🙂

У брифінгу офісу президента мені як людині, що тямить в технологіях інформаційного впливу, не сподобалось, найперше, маніпулювання свідомістю людей, далеких від навколоАТОшних процесів. Силовики довели, що всі фігуранти справи були знайомі і в той чи інший спосіб спілкувалися між собою. Підозріло, чи не так? Але як каже моя посестра Білка, війна кругла. Усі АТОшники, волонтери, добровольці – це ж як велике село. З п’ятьох фігурантів справи я – а я людина нетусовочна і постійно якщо не на фронті, то на службі – двох знаю особисто, решту трьох – заочно, принаймні чула про них. Друга маніпуляція – явне видавання безвідповідального трьопу, яким час від часу займаємося ми всі, за якісь реальні плани чи серйозні наміри. Також, якщо у дівчини-військового медика чи волонтера є “комплект сапера” (який сам по собі не є незаконним) чи сім телефонів – це не свідчить взагалі ні про що. Навіть наявність нелегальної зброї, якби вона була, ще не свідчить про причетність до вбивства. От якщо в її особистому телефоні знайдуть фото відеокамер біля місця убивства Шеремета – ось це доказ. І не треба змішувати одне з другим.

На сьогодні я не готова стрімголов “вписуватися” за всіх фігурантів справи і оголошувати їх невинними, бо в мене замало інформації, а деяка, яку маю, не свідчить на користь деяких з них (більш детально не скажу, не просіть, бо не на часі). Але я занадто добре пам’ятаю, як в 2011 році тодішній голова МВС Могильов брехав з трибуни Верховної Ради про якісь рецепти напалму, нібито “вилучені з мого сайту” (це не моя обмовка, саме так цей “професіонал” і сказав) – коли треба було виправдатись за обшуки в мене. Я добре знаю ці повадки і дуже їх не поважаю. Маєте докази – пред’являйте. Не маєте – не нагнітайте.

А ще мені дуже не подобається, що вбивство Шеремета “за участі АТОшників” розкрили в той самий час, коли в Україну безперешкодно повертаються одіозні російські зМІ, коли очільник української держави дає інтерв’ю державному російському телеканалу, коли полковник Ноздрачов робить пробний вкид про можливість інтеграції (тобто об’єднання) української армії з російською та згадує якихось стрьомних неконтрольованих праворадикалів, які цій позитивній тенденції заважають (вкид не пройшов, Генштаб вибачився) – я зазвичай не схильна до конспірології, але щось воно все якось дуже одночасно.

Так і хочеться спитати і в тих, і в інших: люди, що ви робите? Вам своєї держави анітрохи не шкода? Так хоч би про себе подумали.

Filed under: СтаттіOne Response to "Щодо сьогоднішніх затримань по “справі Шеремета”"

 1. Зелений сказав:

  Переслідування ретельно вибраних представників волонтерського і мілітарного середовища слід, НМСД, розглядати під іншим кутом.
  Нема сенсу питати їх, чи шкода їм України?
  Доцільно оцінити, в якому контексті це відбувається?
  1) Після паризького збіговиська банди чотирьох.
  2) Паралельно, синхронно із конвульсіями щодо продажу землі, продовженням “особливостатусного” закону, заявами прикоритних політолухів про необхідність притиснути, розпорошити націоналістичне крило суспільства, “щоби Росія і європейські партнери повірили в спроможність президента”.
  І стане зрозуміло, що відбувається черговий сеанс, чи – серія, пресингу патріотів, після чергового сеансу переговорів з Путтєнгом.
  Ми ж це бачимо вже надцятий раз, вже причинно – наслідковий зв’язок можна було розуміти, на рівні безумовного рефлексу.
  Для мене ще існує питання, чи розпродаж землі також пов’язаний з хотєлками Путтєнга? Можливо, але – не факт. Це може бути і власний інтерес, і морквина, скручена з китайських, арабських, ізраїльських, американських грошей.
  А от спазматичніні рухи по очорненню і ув’язненню патріотів, заяви про можливість інтеграції військових, голосування за продовження дії закону, т.п. – це виконання підкилимних паризьких договорняків.
  Хотілося би, канєшно, побачити повний список пунктів “зради паріз’єн”.
  І, думаю, трохи згодом, ми, все одно, все будемо знати, з фактів, а не пропагандистських реляцій, про чергову віртуозну піаністично – дипломатичну перемогу. Аби лише не запізно.
  Проте, вже зараз, із того, що спостерігаємо, зрозуміло, що підкилимні договорняки і обіцянки – існують, і їх перелік, приблизно, той самий, що і за часів солоденького Пєці, і його “мирних ініціатив”.
  Бо – Путтєнг залишився той самий.
  І він вже застарий, щоб оперативно змінювати імперські хотєлки, пристосовуючи їх до можливостей чергового українського президента.
  Насправді, коли є щось шокуюче, то це – українські посадовці, політики, політологи, які з ентузіазмом адвокатують, і безкінечні поступки агресору, і зміну конституційного ладу на догоду ворогу, і здачу своїх земель із людьми, під окупацію, і пропагують зтирання всякого сліду, відбитку війни у пам’яті людей, у суспільному дискурсі, у структурі війська, держави, у бюджеті. Бо, тіпа, мир – це благо, а війна – то погано. Ну, що казати…….. Їсти – то добре! А стоматолог, із бормашинкою – то втілення пекельного зла!
  Тобто, нам просто намагаються накинути спрощену, інфантилізовану модель мислення про війну і мир, і спрощене, дитяче сприйняття світу.

Залишити відповідь

*