Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Щодо рішення польського сейму по волинських подіях.

Щодо рішення польського сейму по волинських подіях.

Не треба обурюватись і взагалі підключати моральні категорії. Все абсолютно закономірно.
Головний принцип існування всіх абсолютно живих видів – конкуренція. З сильним шукають союзу, слабкого топчуть і вивищуються за його рахунок.

Полякам на рівні їхнього сейму не видно подвигів українського духу, які щодня здійснюються пересічними людьми біля протилежного від них кордону. Вони бачать тільки гранично слабку державу, зі слабкими можновладцями з менталітетом дрібних крамарів. Проти цієї держави Росія вже більше двох років веде війну, винищуючи її генофонд, а влада протягом цього часу навіть не наважилась назвати речі своїми іменами.

Поляки бачать, що під час війни з Росією українська влада має там бізнес. Що з окупованими територіями ведеться торгівля. Що через це все влада не може, та й не намагається заборонити громадянам України відпочинок в окупованому Росією Криму (що обиватель сам відмовиться туди їхати – навіть не сподівайтеся, такі речі вирішуються через державну заборону. Жалюгідна пародія на Сталіна з очима дохлої риби це розуміє, а наші “нібито майже європейці” – ні).

Поляки бачать, що ресурси, які можуть бути витрачені зовні, щоб допомогти Україні відбитися від агресора, підуть не на фронт, а на чиїсь закордонні рахунки. І т.д., і т.п.

Риторичне питання: чи можуть вони поважати таку державу?
А раз не поважають, чи будуть вони рахуватися з такою державою?
А якщо можна не рахуватися, то можна і “геноцид” оголошувати, і території віджимати, і взагалі робити що завгодно.

Крим у нас віджали саме тоді і саме тому, коли наша держава заслабла. Політика, історія, мораль і чиїсь там настрої тут взагалі ні до чого. Це звичайна міжвидова конкуренція. Тоді її проявили росіяни, зараз поляки. Рецепт лише один – не бути слабкими і не бути “тєрпілами”, бо захавають.

Конкретика? Як тільки виникне можливість, поміняти владу (бажано легітимним або зовні легітимним шляхом; головне при цьому – дотримуватися законності, якщо необхідні закони виявляться відсутніми, їх можна прийняти), ввести військовий стан, дотиснути агресора на сході… У процесі виконання цього плану, десь посередині, поляки знову стануть нашими найліпшими друзями.

Filed under: Статті2 коментарі "Щодо рішення польського сейму по волинських подіях."

 1. Путін не так давно пропонував нарізати Україну на шматочки і розділити між сусідами. І поляки вже мають аналогічний досвід, з 1938 року, з Чехословаччиною. І німецькими землями вони трохи приросли, і акції на Волині були ініційовані польським урядом в екзилі з розрахунком на подальшу поло-колонізацію. Бачив я польських мотоциклістів, мотопробіг по місцям поховання розстріляних польських офіцерів, вони починали подібні прогулянки з претензією задовго до путінських стрінгових їздунів, і поводилися показово зарозуміло. Враження таке, що поляки ментально досі перебувають в часах Колумба і Пісарро, або навіть ще раніших, десь – тамплієрів, іоаннітів. І для комплекту гостро потребують якихось індіанців, які ще досі не католики, але мають землі в приємному кліматі, і туди спроможне доїхати войсько польськє на роверах. Кацапи, V-2.0 полірована, ароматизована водою колонською.
  ———————————-
  Тобто, українці для поляків, назагал, виглядають як підходяща жертва. Навіть після того, як вже третій рік тримають фронт проти Росії. Ми в їхніх очах схожі на Чехословаччину 1938 року, і Німеччину 1946 року. Може, польські політики знають трохи більше, ніж нам розповідає Порошенко? І ці рішення сенату і сейму є ніщо інше, як планові приготування? Бо яке може бути альтернативне пояснення? Масовий індуктивний психоз? Колективний з’їзд з глузду? Трохи занадто, навіть для гонорової шляхти.
  ———————————–
  Клімкін сидить рівно на посаді, Порошенко тренується присідати і ставати на коліна, альтернативи черговим приголомшливим успіхам нема.
  ———————————–
  Що спільного між голосними заявами польської влади, демонстративним знищенням Шеремета, щоденними обстрілами і вбивствами наших вояків без відповіді, гундяївським прайдом, підняттям тарифів у кілька разів, переслідуванням добровольців, відпусткою Верховної Ради, т.д.? Приниження української нації, на кожному кроці, системно.

 2. Саламандра :

  Да полякам (как и всем остальным странам, которые милостыню подают) как-то с высокой башни раза два в какую дыру эти подачки будут всунуты. Подавальщиков могут интересовать лишь 2 момента:
  1)Самопиар. В этом случае главное на весь мир раструбить сам факт подачки
  2) Возможность получить прибыль. В этом случае интересуют только перспективные плюхи, которые будут получены после подачки.
  Это верно не только для Украины, но и для любой другой страны, получающей “международную помощь”
  Весь возможный “резерв самопиара” уже выбрали. Зритель стал от украинской темы уставать, теперь “в тренде” Сирия. Следовательно, от “помощи” Украине выхлопу 0. С целью получения прибыли тоже нет смысла вкладываться, потому как слишком большие риски. Законы-то не действуют (что в очередной раз было продемонстрировано, когда вытались прикрыть командира “Айдара”) И какой человек в трезвом уме будет вкладывать деньги в развитие страны? Ведь никто не даст гарантии, что завтра к нему не вломятся люди в камуфляже и не отберут у него все. Намного проще в данной ситуации не вкладывать, а вытягивать все из страны. Выкупать сырье за бесценок, например… Или продавать что-нибудь с безумными наценками (Именно это сейчас и делается) Из страны просто выпиваются все соки.
  А на “украинскую нацию” и прочую ерунду всем плевать. Надоело подавать вот и придумали благовидный предлог, чтобы отказать. Еще и заробитчан под шумок из Польши вышлют. Ну потому как а нафик они там нужны? Полякам самим работы мало. Нахрена им там лишние конкуренты, которые еще и рынок рабочей силы демпенгуют?
  Ну а то, что Украину не уважают – так это вполне естественно. Лицо страны – это ее публичные люди. Политики, дипломаты, звезды всевозможные… А вот теперь вспомните, СКОЛЬКО было всевозможных касузов с участием упомянутых выше людей. ну прям шикарное “лицо” получилось. Да, эти люди являются на всю голову прибитым меньшинством. Но других-то за границей не видели. Вот и считают, что в Украине все дебилы. Ну и плюс пропаганды немножечко… И причем не путинской.
  http://elementarno-tv.com/online/4-season/9-seria-4-season.html “подарочек” от американских братьев. (с 25й минуты, с 35й минуты и в конце. Но можете посмотреть полностью и с разными переводами) И уж поверьте, ЭТО посмотрело НУ ОООООЧЕНЬ МНОГО людей по всему миру. Этот сериал имеет очень высокие рейтинги и вполне способен влиять на общественное мнение.


  Ну и по поводу ситуации с командиром “Айдара” (вот хоть убейте не помню, как его зовут). Ну.. я все понимаю. Он вам свой, вы своих не бросаете, но вот блин… Ну почему никто не додумался найти ему классного адвоката и привлечь к процессу всеобщее внимание? Если к нему докапались без причины, то в подобных условиях толковый адвокат его бы без проблем вытащил. А если он действительно виноват в том, что ему приписывают, причем имеются неопровержимые доказательства его вины, то он должен был сесть. Потому как за свои действия нужно отвечать. В любом случае, устроенный под судом цирк распугал не только последних инвесторов, но и месных бизнесменов. Они теперь в Россию шухнут пачкой. Вот вам оно надо было?

Залишити відповідь

*

Статті