Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео » Снайпери ФСБ на Донбасі, 2020 рік

Снайпери ФСБ на Донбасі, 2020 рікСнайпери ФСБ Росії працюють на окупованій частині Луганщини, 2020 рік. Відеодоказ, добутий розвідкою – думаю, з ворожого трупа. Крім штатного озброєння і обладнання російських спецпризначенців і словечок типу “НовотошкОвка” і “военная ипотека”, є багато що цікавого подивитися. Наприклад, дуже хороші ворожі позиції на зворотньому схилі пагорба. Важко ж буде комусь виковирювати їх звідти.

Filed under: Відео2 коментарі "Снайпери ФСБ на Донбасі, 2020 рік"

  1. Зелений сказав:

    Місцеві ніколи не скажуть “здєсь”, замість “тут”. Ще й скороговіркою, ковтаючи голосні. “Г” у них, також, зовсім не місцевий, а десь, ближче до Ярославля. Рельєф – мрія диверсанта. Нічого з цим не поробиш. Позиції давно можна було вистежити безпілотниками, і накрити мінометами, не чекаючи, коли постріляють двох наших хлопців.

  2. Зелений сказав:

    Цікава, також, сентенція коцаппчєга, щодо завдання цієї мисливської партії, там, де він збирається прибити, придавити, придушити, щоби ніхто не піднімав голови, не висовувався, не ворушився, від страху. Коцаппчєг – дуже небагатослівний, далеко не Цицерон, і тезу цю – він не сам придумав, 100%. Він її відтворював з почутих настанов начальства. І отут – найцікавіше, співпадіння цієї тези, із тим, що зараз робиться владою в Україні, щодо свідомої, патріотичної частини суспільства. Питання, чи це співпадіння є випадковим – рівною мірою цікаве і риторичне, НМСД.

Залишити відповідь

*