Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Карабах

Карабах

Щодо азербайджано-вірменського конфлікту. Деякі оглядачі пишуть, що почала Вірменія, деякі – що Азербайджан. Судячи з перших втрат – у одних гвинтокрили, у інших засоби ППО – наступальну операцію почав все-таки Азербайджан. Це так, просто задля цікавості.

Взагалі-то, це стовідсотково не наша війна, і особисто мене вона цікавить з одного ракурсу: що Вірменія проросійська і має на своїй території російські військові бази, а Азербайджан протурецький, тож було б ну просто дуже непогано, якби Путін десь в Азербайджані нарвався на Ердогана. Ердоган для нас дуже цінний кадр, бо не навчений висловлювати глибоку стурбованість.

Але, боюся, не з нашим щастям. Не варто повторювати помилку білорусів, які все ще продовжують сподіватися, що світ замилується їхньою красою, єдністю й миролюбністю і виграє їхню війну за них.
Ніфіга, людоньки. Самим треба.

Щоб двічі не вставати – ще про Білорусь: деякі кажуть, що, мовляв, за Лукашенка це була цілком нормальна країна. Так ось, лакмусовий папірець нормальності країни – особисто я. До нормальної країни я можу спокійно з’їздити в гості, не турбуючись, що мене викрадуть на вулиці, передадуть ФСБ і засудять на 20 років. З нетерпінням чекаю можливості з’їздити до Білорусі.

Filed under: Статті3 коментарі "Карабах"

 1. maks :

  Чим більше у них війна – ти менше у нас “я твой дом труба шатал”.
  Я за вірмен. Християни. Азери мусульмани. Не маю нічого проти релігії – але заганяти жінок в паранджу злочин.

 2. maks :

  А. Забув. унсовці в карабасі воювали – віддячили вони нам найманством в лугандоні.

 3. Не маю жодних симпатій до азерів, бо в букмекерській конторі ніхто не поводиться більш ницо, не втрачає так обличчя, не демонструє таку зневагу до товариства, як вони, при втраті грошей. Факт. Негри, в’єтконг, грузини – демонструють зразкову витримку і твердість. Негри і в’єтконг тільки трохи бліднуть, набуваючи відтінку кави з молоком, а грузини виглядають так, наче замислились, і більш нічого. Так само сутужно і з симпатіями до ара. Важкий особистий досвід, і те, що вони, організовано, голосували за Йєнуковєджа,2004р. і т.д., і згадка про те, як чув від них, що вже вся Україна поділена, між опридільонними пацанами, всі області, вже визначено, кому – яка, Донецьк все вирішив, і розподілив. То були розмови 2000 року, але я – злопам’ятний, що тут можна зробити?
  ——————————–
  Це, канєшно, не так шикарно, як варіант, коли Китай напав би на Швецію , але, в цілому – непогано. Хай повоюють, аби подовше. Ми їм можемо здати, в оренду, бубочьку, як спеціаліста із заглядання, у різні місця, і, взагалі, – патентованого миролюба.
  ——————————-
  У цій війні виграють азери, бо вони менше розікрали власну державу, і знайшли кращих союзників. Для нас цей кейс – міг би бути навчальним посібником, прикладом, як треба діяти, і як – не слід. Але, НМСД, – не стане. Бо бубочька, і всі бубочькі – не грузини, не негри, і не в’єтконг. І розкрадають власну державу, як ніхто. А всі проблеми намагаються вирішувати плазуючи, і плазуючи ще нижче і старанніше.
  ——————————–
  Усією душею вболіваю за обидві сторони, коротше.

Залишити відповідь

*

Статті