Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Єрмак знає, Єрмаку видніше…

Єрмак знає, Єрмаку видніше…

Єрмак: “Щоб добре розуміти те, що відбувається на Донбасі, потрібно все-таки депутатам туди особисто з’їздити. Але не в “паркетному режимі адмінподорожі” і не на півдня. А побачити на власні очі справжнє життя, відверто поспілкуватися з місцевими жителями, військовими. Послухати біль конкретних людей – наприклад, розпитати про їхнє ставлення до режиму припинення вогню.
І нарешті зрозуміти, що ця тиша для них дійсно означає. А вже потім обговорювати щось, писати дуже викривальні “фейсбучні повчання”, давати глобальні поради, як за три дні все вирішити”.

Саме не служило, не воювало – і повчає депутатів, серед яких є ті, що служили й воювали. “Чудак”, прости Господи.

Я можу розказати, і Єрмакові, й депутатам, що можна почути на фронті і в прифронтовій зоні, в т.ч. про самого Єрмака.

Припустимо, сидить на позиціях якась “аватарська” бригада, у якої договорняк з противником про взаємний необстріл. Аватари отримують зарплатню біля 30 тис. за першу лінію і витрачають її в місцевих магазинчиках. Аватари щасливі й задоволені. Мешканці прифронтової зони, які значною мірою живуть за рахунок українських військових, їх буквально обожнюють; побачивши людей у формі, широко посміхаються і тепло вітаються.

Далі у алкобригади закінчується термін ротації, на її місце заходить нормальний бойовий підрозділ, і починаються нормальні, наскільки це можливо в умовах безкінечного Мінська, бойові дії. Місцеві мешканці чують звуки прильотів і з нашими військовими в магазинах перестають вітатися, бо побоюються, що їм теж з того боку прилетить. Розмовляють з нашими крізь стиснуті зуби, здачу жбурляють. Триває це від тижня до двох, потім звикають. Бо наші “сонечки” купують у них смаколики, цигарки і все, що треба.

Я це до того, що давайте поїдемо до тих аватарів і спитаємо в них, чи потрібна війна. Вони скажуть, що звичайно ж, потрібна. Щоб отримувати хороші гроші і витрачати їх на свій розсуд. А от стріляти у ворога в жодному разі не потрібно, бо він же може відповісти, і що тоді?

Давайте в геополітичних питаннях і взагалі у питаннях виживання нашої держави орієнтуватися на цю “громадську думку”. Ні, а що? Єрмак же пропонує. Він, мабуть, знає.

Тьху.

Єрмака і йому подібних треба гнати з політики.
А аватари і місцеві жіночки звикнуть до всього.

Filed under: СтаттіOne Response to "Єрмак знає, Єрмаку видніше…"

  1. Єрмак – ісполняє. Хто має сумніви – подивіться той, вікопомний, ролик, як бубочька говорив із хлопцями у Золотому. Раджу дивитися без звуку, і уважно відслідковувати поведінку обох, жести, міміку, манеру рухатися, т.д. Зробіть, самостійно, цей порівняльний аналіз, хто з них наглядач, а хто, навпаки, – шістка, торпеда, холуй. Там все – дуже наочно. Єрмак тоді зовсім не спілкувався, бо знав, куди його пошлють, і йому нічого було сказати у відповідь. Власне, нічого і не змінилося, Єрмак розповідає, кому що слід робити, так, наче його вже призначено віце – президентом із питань капітуляції і реколонізації, а бубочька при ньому, в амплуа офіційного блазня.
    ——————————–
    Цей дует, рижий і білий – втілюють, насправді, стандартну тактику Прутєна, коли, купівлею кількох зрадників на певних посадах, досягається мета, яка, інакше, потребувала би справжніх атак, витрати ресурсів, живої сили, БК, напруження міжнародних відносин, санкцій, нервів. Зовсім інша справа, коли переможені і капітульовані – сами на все погодились, сами запропонували здачу, капітуляцію, всі бажані Прутєну умови. Ніяка Меркель, ніякі Штати – не зможуть нічого заперечити, бо, ви ж бачите – така воля Єрмака, Фокіна, Фокіної онучки, їхнього цуцика, і цілої знімальної групи, яку Єрмак возив у Золоте, і там три доби знімав із привезеними з окупованої зони підставними потрібну кількість дублів. Так Єрмак уявляє собі політику, очевидно.

Залишити відповідь

*

Статті