Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Ріффмайстра передбачувано залишили за гратами

Ріффмайстра передбачувано залишили за гратами

Ріффмайстра передбачувано залишили за гратами. Найближчим часом його навряд чи випустять, бо тоді ж у камері звільниться для когось місце.

Дивилася інтерв’ю з Юлією Кузьменко, яке узяв Сергій Іванов – вона там каже, зокрема, що її за 8 місяців у СІЗО взагалі не змушували і навіть не пропонували визнати свою провину. Це означає, що мало не від самого початку цієї історії всі, аж до останнього рядового мєнта, розуміють, що справа сфальсифікована, а люди публічні – отже, усе розсиплеться.

Якби ту знамениту прес-конференцію проводив лише Аваков – він мав би зрештою піти у відставку. Але ж там був і виступав президент Зеленський – отже, відповідальність на ньому. У відставку, ясна річ, не підуть ні той, ані інший, бо це Україна 🙁 Але мені досі цікаво, як вони збираються виплутуватись із цієї ситуації. Просто дотягнути до істотного зменшення уваги громадськості і по-тихому закрити справу проти цих людей? Так не вийде ж по-тихому. І дати їм умовно або “по відсидженому” теж не вийде, бо це не “політичні хулігани” (не вдалося засудити за вбивство – засудимо за кинуту димовуху), а люди, за якими навіть дрібних силових правопорушень немає.

Ті, хто замутили таке позорисько на весь світ, на перший погляд здаються розумово обмеженими. Але розумово обмежених на таких посадах немає. Отже, як завжди й в усьому, винен турборежим. Турборежими, в найширшому їх розумінні – зло.

Проста істина: повільно – не означає якісно, але швидко = неякісно завжди.

Держава трієчників, блін. Все, що робиться на всіх рівнях – робиться з метою зробити якомога швидше. Швидше відкараскатись від роботи і випити пива – кінцева мета існування 90% моїх співгромадян. Майже нікого не цікавить ні істина, ні результат, ні якість зробленого.

Ну, неможливо швидко (або й узагалі неможливо) знайти убивць громадянина іншої держави, якого, дуже схоже на те, на нашій території знищили іноземні спецслужби – навіть якщо руками місцевих найманих кілерів (не лікарів чи музикантів, звісно). А наказ є: знайти, і знайти швидко, інакше Аваков втратить посаду. Ну, і “знайшли”. Думаю, шукали за стандартною, найпростішою схемою: взяли вже існуючих підозрюваних у чомусь подібному, яких у зв’язку з цим прослуховували, і пов’язали людей з їхнього кола спілкування. Що це військовослужбовці та волонтери – комусь додатковий “бонус”. А що ці люди не могли вбити Шеремета, бо в них нульовий мотив, а в декого на додачу алібі – це нікого не турбує. Зате швидко. В турборежимі.
Турборежимам – бій.

Filed under: СтаттіOne Response to "Ріффмайстра передбачувано залишили за гратами"

 1. Олено! Прєкраті! Ну, як до цього, перерослого мажорчика, можна притулити щось схоже на “відповідальність”? Спростимо схему. Уявімо, що бубочка, Аваков, ця, звєрообразна прокурорша, і всі прочі, танцюристи у цих сценах – зулуси, або, кондові тутсі, або папуаси, часів Маклая, чи, класичні готтентоти. Теж будеш їм казати, про “відповідальність”? Про “мораль”, “увагу громадськості”, т.д.? А тепер – досліджуємо результати і коректність цієї підстановки змінної. Чим, власне, за вчинками, за поведінкою, за ментальністю, ці люди відрізняються від зулу і готтентотів? Айфонами? Хублотами? Тобто, іншими цяцьками. Відповідно, вони мають зовсім іншу, “готтен-зулу” систему координат, їхні дії мають інший сенс, незрозумілий “відповідальному суспільству”. Я переконаний, що арешт і переслідування добровольців і волонтерів, у їхніх координатах, є ніщо інше, як культ, принесення в жертву, демонстративного замучування, тортурування переможеного ворога. Повсюдна, і дуже традиційна практика, у первобутних, недорозвинених народів, ціла культура, із позбавленням їжі, сну, частин організму, і колективним насолодженням, тим, справжнім, яскравим, неповторним видовищем. Описи були, у старих, неполіткоректних, книжках про індіанців, наприклад. Дуже схоже, надзвичайно. Все плем’я духовно єднається, навколо вистави, переживаючи цілу гаму почуттів, починаючи від того, що то кишки вимотують комусь, а не тобі.
  ——————————-
  Я думаю, якщо дослідити коло організаторів дійства, систему ієрархії в ньому, систему звітності, то ми побачимо дуже цікаві паралелі і константи.
  ——————————-
  Але, найцікавіше, навіть, не це. Найцікавішим був би ретельний опис племені. Вожді, жреці, чиновництво, шамани, їхні скво, дітки – мажорчики, ідеологія, перелік стандартних задоволень, нормативні цяцьки, особливості звичаїв, способи розв’язання конфліктів, т.д. Ми ж не будемо робити вигляд, ніби конфлікти розв’язуються на правовій основі, чи щось такого?
  ——————————–
  Може, хтось вважає, що зулуготи допустять до важелів влади когось, помимо свого кола? Чи, що їхні шамани, із телевізора, почнуть нам казати правду? Демонстративне, зразково-показове тортурування ворогів, не так “політичних”, як ментальних, культурних, чужих, незрозумілих пришельців – якраз для тих, хто ще сподівається, що слово “відповідальність” щось значить для цих жівотних.
  ——————————–
  Я, взагалі, дурію, з постійних обговорень дрібних порухів цього кубла. Там нічого робити політологам, потрібні ентомологи. Тільки ці спеціалісти можуть, авторитетно, пояснити, що оце – об’єкт харчується, а інший об’єкт – ісполняє презентаційний танок, щоби всі навкруги знали, з ким мати справу, т.д. Ну, яка, така, “відповідальність”, Матір Божа!
  ——————————–
  Доречі, схоже на те, що вони вважають нас – такими ж інсектами, як вони. Тільки – гіршими, іншого виду, без хублов, айфонів менше, тачки, зв’язки, і взагалі, ми всі – поза племенем. Як у казахів, ми, “відповідальне суспільство” – “молодший жуз”. Докази? А вони з нами – не розмовляють. Взагалі. Максимум – показують спеціальні відосіки, виступи кадрових шаманів, жреців, які завжди відомо що казатимуть. Ми – поза їхньою комунікацією. Вони впевнені, що комунікації тортурування рандомно вихоплених представників – цілком достатньо. Все решта – зайве. Нові законопроекти ми узнаємо в стилі дацзибао окупаційної адміністрації. Нам пояснюють, що в нас заберуть, заборонять, продаватимуть дорожче, т.д. І, канєшно – що все в країні так добре, як не було ще ніколи.

Залишити відповідь

*

Статті