Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » КОЛИ В ОРДЛО МАЮТЬ БУТИ ПРОВЕДЕНІ ВИБОРИ?

КОЛИ В ОРДЛО МАЮТЬ БУТИ ПРОВЕДЕНІ ВИБОРИ?

Після того, як у Путіна у 2014 році завдяки добровольцям і волонтерам провалився план-“бліцкріг”, згідно з яким обласні центри півдня і сходу України мали посипатись, як карткові будиночки, під ноги зелених чоловічків, він за деякий час випрацював новий план захоплення нашої держави: увіпхнути окуповані території назад в Україну, руками своєї агентури з числа українських політиків домогтися дострокових виборів у 2017 році, на яких, згідно з цим планом, переможуть проросійські сили.

На жаль, це досить реалістичний сценарій – навіть якщо вибори відбудуться не у 2017-му, а пізніше. Багато людей в Україні втомилися від діючої влади, розчарувались у Майдані – бо невідомо чому вирішили, що одразу після нього олігархи самі повернуть народу свої чесно награбовані у нього статки і настане загальна справедливість – а натомість всього лише російськоспрямованих бандитів при владі замінили європейськоспрямовані крадії. Насправді, за наших умов це є колосальним досягненням – ми не вирулили з грунтівки на автобан, зате хоча б спромоглися звернути з дороги, що веде у здоровенне трясовиння. Але ж людям, які намалювали в своїй уяві широченні безкоштовні автобани вже сьогодні, пояснити це важко.

Додати до цих невдоволених голоси “нерозватнених” мешканців ОРДЛО – і здрастуй, пропутінська владо.

Висновок: що б там не писалося у “мінських домовленостях” (які були потрібні після Іловайська, а зараз вони великий кидняк), території повертати треба, а вибори там проводити – зась. Мінімум років із п’ять – жодних виборів.
Не обов’язково чекати до того часу, коли голоси мешканців наразі окупованих частин Донбасу поділять між собою Олег Тягнибок і Дмитро Ярош. Але коли політсили Яроша і Тягнибока зможуть вільно проводити там політичну агітацію, мітинги, зустрічі з виборцями без охорони нацгвардійців з автоматами, кулеметами, собаками, міношукачами і військовими гелікоптерами – оце буде знак, що час настав, пора проводити вибори.

А до цього – лише “розватнення” – за аналогією з денацифікацією у післявоєнній Німеччині (без якої на цілком чесних виборах перемагали б маловідомі міністри з уряду Гітлера і не найбільш одіозні генерали СС), а також відбудова, покращення економічного стану і грамотна пропаганда.

Filed under: Статті4 коментарі "КОЛИ В ОРДЛО МАЮТЬ БУТИ ПРОВЕДЕНІ ВИБОРИ?"

 1. Саламандра сказав:

  Ага блин… вы уже без нас наголосовали. Декларации у “майданной влади”… мммм… заглядение прям…
  Ну а по поводу возможности агитации… Яроша вашего у нас и сейчас не разорвут. Хотя лично я бы за него не голосовала до тех пор, пока бы у меня не появилась железобетонная уверенность, что в гадюшнике, коим является мировое политическое сообщество, его не разорвут как тузика. Пока что у него не пропала привычка эпично подставляться. Да и от подлости людской он по прежнему защищаться не умеет, что делает его очень легкой добычей для оппонентов.
  А вот Тягнибок и его партия “сволота” отсюда вылетят. Потому как после всего того, что эти мрази про нас наговорили и после того, как они себя вели им тут ну никак не рады

 2. Зелений сказав:

  Питання на кшталт “коли хворий знов зможе їздити на мотоциклі?”. Перше, він і раніше не їздив, його возили. Друге, зараз він повністю втратив координацію рухів, свідомість, навички, має важкі зорові і слухові галюцинації, не факт, що зможе відновитися. Вибори є актом свідомості, волі, реалізацією візії майбутнього, це одна з вищих, складніших функцій громадянина. Саме вільного, самостійного громадянина, а не істоти, доведеної страхом і голодом до стану простої вегетації. Що у нас вибори перетворилися на імітацію, проплачену олігархатом і розігрувану найманими холуями – підрахуями, то не важливо. Кожен наступний раз можна зробити справжнім, чистим, правильним. Якщо ми маємо серйозні наміри, якщо вважаємо цю землю своєю, якщо нам не байдуже до власної долі.
  ————————————–
  Тому питання, даруйте, трохи дурнувате. А коли звідти здриснуть кацапські війська? А коли там буде український медійний простір, українське шкільництво, діятиме український закон, коли там люди житимуть у власній українській державі? Дрібнички? Аби тільки зараз вибори, щоб ублажити Меркель, Оланда, і Вовіка Путіна? Ну, так, якщо чесно? Розписатися привселюдно, що Україна ні в що не ставить власні закони, Конституцію, абсолютно не розуміє суті демократії, не має поваги до себе, але завжди готова догодити комусь із сусідів? Підтвердити, таким чином, що Путін має рацію, коли стверджує, що України, як держави, не існує? Наче двох Мінськів і всього гидкого, падлючого плазування наших гельмінтоподібних владців перед кацапами і Путіним було недостатньо. Може ще нехай Путін проведе вибори у Києві? І сам призначить кандидатів? Для Лугандонії ж він призначатиме, якщо я вірно все розумію? А ми їх годуватимемо, от зараз і перелік харчів узгоджують, в ім’я зближення і “деокупації”, там, мабуть, і цукерочки є. Чомусь саме “деокупація”, а не “звільнення”, можливо, “деокупація” – то є таке, щось, як “звільнення”, але гібридне, тобто, звільнення не буде, але владці проголосять, що, начебто, щось таке є, що можна вже і проводити вибори. А Меркель з Оландом по факту виборів поздоровлять, і скажуть, що вже повний порядок, навіть вибори проведені. Шарль Перро, “Кіт у чоботях”, патентована метода. Що там у Кримінальному Кодексі пропонується злочинцю за свідоме зараження людини невиліковною хворобою?

 3. Зелений сказав:

  Мислі навздогін. Вибори їм треба? А хто вибиратиме? В чому специфіка? Де промисловість, де продуктивні сили, реальний сектор окупованих районів? В Кацапстані? Переплавлений у мартенах? Розграбований, розстріляний? Три мільйона бюджетників, пенсіонерів, калік. Не враховуючи бандитів, при силі, при зброї, керованих з Кремля і некерованих навіть власною головою. Тобто, все це щастя повисне на українському бюджеті, а розпорядники виплат отримають три мільйона голосів. А бюджетні виплати ще така вєщь, скільки б не розподілялося, списати завжди можна більше. Чи хтось поїде з Києва перевіряти, чи в Донецьку все прозорро? От за що йдуть тьорки, пані й панове. Так що, Порошенко &Co не допустять ні пропорційних виборів, ні воєнного стану.
  ————————————-
  Хто придумав допускати торгашів до державних справ? Вони ніколи не вирішують жодних проблем, а виключно на них заробляють.
  ————————————-
  Стісняюся спитать, а вибори в Криму будемо проводити? Якщо ні, то чому? То Вовочка таки тута дозволяє, а тама – не благословляє? Чи в Криму вже й так “вільна економічна зона”? Більшого гріх вимагати від компаньйона?

 4. Зелений сказав:

  За деякими даними, знищені промислові потужності з окупованої зони Донбасу були більш – менш заміщені “неокупованими”, наскільки було можливо. Це стосується і промислової продукції, і продовольства, і т.д. Чи буде прийнятним для неокупованих бізнесюків відновлення промислового потенціалу звільнених земель? Питання риторичне. Або бізнесюків треба відсторонити від влади, або звільнені землі залишаться ще довго в стані індіанських резервацій, бантустанів, внутрішньої колонії. Зі смачною колоніальною торгівлею і контрабасом.
  —————————————
  Воно було б і не страшно, якби не три мільйона переляканих утриманців з правом голосу. І я не сумніваюся, що укрсучвлада робитиме вигляд, ніби ті вусмерть перелякані, психічно виснажені отримувачі пенсій, дотацій, компенсацій – то все більш ніж повноцінні громадяни і свідомі виборці, і спробує використати їх, як балласт-стабілізатор свого становища. Так що, укрсучвлада намагатиметься законсервувати недорозвиненість Донбасу, і населення його в стані унтерменшів, зробити їх своїми клієнтами, технологія відома з часів давнього Риму, ближче до наших часів – практикувалася в Бразилії. Де очінь много диких обізян. Знов же, або треба прибирати з влади цинічних сучих дітей, патологічних брехунів і клептоманів, або перспективи вільного Донбасу – невтішні. Разом з усією Україною, доречі.

Залишити відповідь

*