Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео, Репортажі, Фото » “Васильківські “терористи” сказали останнє слово і чекають на вирок (ФОТО, ВІДЕО) (25.12.2013)

“Васильківські “терористи” сказали останнє слово і чекають на вирок (ФОТО, ВІДЕО) (25.12.2013)

25 грудня у Києво-Святошинському районному суді завершився розгляд справи так званих “васильківських “терористів” – Сергія Бевза, Володимира Шпари та Ігоря Мосійчука, звинувачених у підготовці підриву пам’ятника Леніну у Борисполі. Мосійчука суддя Бурбела видалив із зали до кінця засідання. А Бевз і Шпара вчора взяли участь у дебатах, після цього відбувся обмін репліками, і хлопці сказали своє останнє слово в суді. Обидва вони, як і їхні захисники, заперечують всі пункти обвинувачення і просять суд їх виправдати.

ВІДЕО – ДРУГА ЧАСТИНА ДЕБАТІВ (ВИСТУПИ БЕВЗА І ШПАРИ, РЕПЛІКИ ЗАХИСНИКІВ, ОСТАННЄ СЛОВО)ОКРЕМО ОСТАННЄ СЛОВО ПІДСУДНИХ:Молодий прокурор попросив суд дати хлопцям по 9 років. Це настільки обурило присутніх, що нардеп-свободівець Ігор Мірошниченко (крім нього, з нардепів був ще Юрій Бублик) після закінчення суду ще півгодини соромив прокурора – за те, що саджає невинних людей. Але той абсолютно не соромився – професійна деформація.

30 грудня мають повідомити, коли оголошення вироку.

Filed under: Відео, Репортажі, Фото · Tags:Залишити відповідь

*

Статті