Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення » Побито Андрія Іллєнка і Сидора Кізіна!

Побито Андрія Іллєнка і Сидора Кізіна!

Передруковую повністю повідомлення прес-служби ВО “Свобода”:

“3 січня 2014 року на порозі ТВМ4 Шевченківського РВ УМВС у м.Києві десяток невідомих скоїли цинічний напад на народного депутата України від ВО «Свобода» Андрія Іллєнка та адвоката-свободівця Сидора Кізіна. Нині націоналісти перебувають у райвідділі, де дають покази. Туди прибула бригада швидкої допомоги. У Андрія Іллєнка – підозра на перелом щелепи та струс мозку. У Сидора Кізіна – розсічене обличчя. До райвідділку міліції прибули народні депутати України Юрій Сиротюк та Руслан Кошулинський.

Напад на свободівців стався після того, як вони вийшли із Шевченківського райвідідлку міліції. Там Андрія Іллєнка допитували з приводу подій 1 січня. Сидор Кізін був присутній як адвокат націоналіста. Допит проводив славнозвісний слідчий Гавінський. Він раніше неодноразово фігурував як обвинувач у справах, порушених проти націоналістів та патріотів, які виступали проти режиму.

Зауважимо, що про час початку та завершення допиту було відомо лише слідчому. Тож є достатні підстави вважати, що саме міліція повідомила бандитам, коли свободівці будуть виходити із райвідідлку.

ВО «Свобода» трактує цей напад як зроблений в особливо цинічній формі замах на життя державного діяча. Це заздалегідь спланована акція, коли бандити і міліція діють як одна коаліція. Коли «правоохоронці» скеровують злочинців, аби ті били патріотів. Лише щасливий збіг обставин і наявність свідків врятували життя Андрієві Іллєнку та Сидору Кізіну”.

Додам від себе: Сидір Кізін – мій адвокат та друг. Він двічі рятував мене від “бєспрєдєльного” кримінального переслідування і безліч разів допомагав у менш серйозних ситуаціях. Андрія Іллєнка теж знаю багато років.
Те, щоб тітушки, які на них напали (гадаю, що це були менти в цивільному) надовго сіли – для мене справа честі. Ясна річ, одній людині це не під силу. Але має бути під силу нам усім. Бо так же нас усіх битимуть поодинці.

Сподіваюся, цього разу ніхто не казатиме, що це “мажори”, “фінансові розборки”, “суперечка за місце парковки” тощо.

Хамовлада почала лити кров.
Поки що не до смерті (можливо, це той випадок, який юридичною мовою зветься “не довів свій злочинний умисел до кінця з незалежних від нього причин” – це коли раптом перехожі з’явилися чи жертва виявилась дуже живучою).
І поки що не явно від свого імені.
Але ж ми добре знаємо їхні імена і їхне місце – нари.

Filed under: Повідомлення · Tags: , ,Залишити відповідь

*

Статті