Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Чуркін визнав, що Україна переможе

Чуркін визнав, що Україна переможе

Схиляю голову перед тими, хто цієї ночі не дали ворогу провести атаку на Авдіївку, підловивши його на стадії бойового розгортання. У ворога колосальні втрати цієї ночі.

Тримаймося всі ми. Зараз відбувається повільний, але неухильний перелам у війні – на нашу користь.

Прочитала текст вчорашнього виступу постійного представника РФ при ООН Чуркіна на засіданні Радбезу ООН з приводу ситуації на Донбасі. Не знаю, чи звернув вже хтось увагу на вкрай промовисту фразу, сказану ним. Цитую дослівно:

“Сколько должно погибнуть людей, чтобы они метр за метром прошли от Авдеевки до украинской границы? Сколько должно и солдат украинских погибнуть и мирных граждан? И это в условиях, когда существует политическая альтернатива, согласованная на высшем уровне…”.

Цікаво, чи зрозумів він сам, що сказав.
Ні слова про те, що “героїчні шахтьори не здадуть ні п’яді своєї землі”, ні слова про те, що “Росія не допустить”, тощо. ЧУРКІН ВІДКРИТО ВИЗНАВ, ЩО УКРАЇНІ ПІД СИЛУ ВІДВОЮВАТИ СВОЮ ТЕРИТОРІЮ. Звичайно, ціною людських втрат, але ми це і без нього знаємо.

Ніяких “політичних альтернатив”, ніяких “мирних врегулювань”, бо будь-який компроміс – це вата при владі, на Донбасі і в українському парламенті, це замість вирішення проблеми – відтермінування і за цей час поглиблення її.

Лише українські війська на українському кордоні, процедура “розватнення”, репарації і контрибуції.

Filed under: Статті2 коментарі "Чуркін визнав, що Україна переможе"

 1. Зелений сказав:

  Не тільки.
  ——————————-
  1) Путін не хоче воювати, йому край треба схилити нас до “політічєской альтернатіви, согласованной на висшем уровнє”. Чуркін мав тверду директиву привести справу до вказаної “альтернативи”, на тлі відомостей про жертви, страждання цивільних, паніку, тощо. Сіквел Алеппо, між іншим.
  ——————————-
  2) “На висшем уровнє” вже узгоджено. З цим ще треба буде розбиратися.
  ——————————-
  3) Чуркін визнав то, що стало ясно вже для всіх, через кого по ланцюжку дійшло і до Чуркіна. А заразом – і для решти причетних. Тобто, всі стіни вже в поносі.
  ——————————-
  4) “Політічєская альтернатіва”, не військова, не безпекова, не правова. І про екологію, падлюка, – ані слова! Тобто, мінські договорняки, консервація окупації і війни, і “ефективний контроль” України через “старт – стопний” режим тої консервованої війни, завжди готової до використання.
  ——————————-
  5) Зараз знов будуть фірмові страви від шефа, лякатимуть нас всяким ужосом, і продаватимуть нам наш переляк. Хай своїх ноусерів порахує, на посконно – скрєпному калькуляторі.
  ——————————-
  Ліричне.
  ——————————-
  Оце “метр за метром” мені сподобалося. “Солдати групи “Центр”, аякже. Диви, яке воно, падлюка, впєчатлітєльне!
  ——————————-
  Про “альтернативу”. В українському перекладі Пінчуківського опусу було “хворобливі компроміси”. Я перечитав фразу п’ять чи шість разів поспіль, так сподобалося. Це було прекрасно. Потім я замислився, чи переклад робив цинічний бандера? Чи кондовий, злостивий кацап? З російської, чи з англійської? Шкода, що скрізь де обговорювали, цей перл цитували в російському варіанті. Секундні заминки і посмішки присутніх означали, що вони прочитали, і їм сподобався авторизований переклад, і ніхто не підказував варіант з іншим смислом. Бо і так дуже добре. Вже за тиждень якась сволоч таки почала казати про “болючі компроміси”. От жеж, колабораційна тварина…

 2. Зелений сказав:

  Чуркін зірвався, запанікував, намолов дурниць. Зрозуміло, не сам по собі, начальство хвилюється. Ламається, не працює звична схема, відпрацьована у Придністров’ї, Осетії, Чечні, Грузії, Алеппо. Штучне створення політичного, далі збройного конфлікту, війна, кров, маріонеткові “держави”, очолювані агентурою і абсолютно керовані Москвою. Присутність московського війська легалізується через роль “миротворців”.
  ——————————-
  За Москвою тихцем, мовчечки визнавалося право розрулювати саморобні війни по периметру, у колишніх колоніях. Бо практично всі, хто має право вирішального слова у міжнародних справах – не забули свою недавню історію, а тільки не хочуть про неї прилюдно згадувати. А там, у шафах, повно скелетів. Негри, індіанці, папуаси, індуси, китайці. Є що пригадати, на ніч глядючи.
  ——————————-
  І от, Чуркін почав публічно нагадувати клятим колонізаторам про старі добрі часи, фактично, відкрито вимагаючи для Москви такого собі, “рівноколонізаторського” статусу. Ну, можна ліпити десь у Московщині з кізяків монументи. Але кидатися кізяками в англійському клубі? Скоріш за все, цей хеппенінг абсолютно не надихнув публіку, а виконавець заробив тверду репутацію небезпечного придурка, маніакального одкривателя Пандориних скринь.
  ——————————-
  Цього не забудуть, і ніколи вже не вибачать, якщо я вірно розумію предмет. Тому, що це було не лише нагадування про різноманітність минулого. Це була погроза, натяк на можливість відкрити старі, загальновідомі рани. Наприклад, за допомогою грошей, для початку. Так само, як були кинуті на Європу сотні тисяч біженців з Близького Сходу. Тобто, Москва шантажує завжди, і кожного, з ким має справу. Коли Україна сподівається на допомогу “міжнародних партнерів” – не слід про це забувати.
  ——————————-
  І от, саме в той час, коли Чуркін намагається, вже танцюючи на пузі з останніх сил, переконати світ, що Москва має одержати карт – бланш на замирення чергового, начебто, колоніального, конфлікту, між недорозвиненими племенами, начебто в “зоні своїх інтересів” – московське військо вчергове обстрілює Авдіївку, вчергове тікає з позицій, надцять разів штурмує і знов тікає, і знов обстрілює Авдіївку. тобто, поки Чуркін витискає з ООН визнання, що Москва “право імєєт”, вперті факти свідчать, що ні, перед нами “тварь дрожащая”. А це – катастрофічне ганьбище для імперії, наводить на думку, що вона або закінчилася, або несправжня.
  ——————————-
  Ще побачимо кремлівські конвульсії.

Залишити відповідь

*