Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення, Статті » Ветеранку АТО кинули в СІЗО замість учасниці проросійських НЗФ

Ветеранку АТО кинули в СІЗО замість учасниці проросійських НЗФ

19 січня 2021 року Національна поліція затримала ветеранку АТО Вікторію Котеленець. Їй інкримінують участь у проросійських НЗФ в 2014 році.

Вікторія Котеленець (Марченко), позивний “Фортуна”, 1989 року народження – ветеранка ДУК “Правий сектор” та Української Добровольчої армії. Служила в зоні АТО в Окремій тактичній групі ДУК ПС та ОЛПЗ “Вольф” УДА з лютого 2015 по вересень 2017 р.

Чоловік – Анатолій Котеленець, лейтенант ЗСУ. Виховують двох дітей – сина 11 років і доньку 1 рік.
Мама – Наталя Воронцова, відомий волонтер.

19 січня 2021 року Вікторію Котеленець було затримано поліцією у Міністерстві ветеранів в Києві, куди вона спеціально приїхала, щоб отримати заслужене посвідчення УБД. Того ж дня відбувся суд з обрання запобіжного заходу, який відправив Вікторію до Лук’янівського СІЗО.

Поліція підозрює Вікторію Котеленець в тому, що вона нібито є жінкою, яка на так званому “параді” в Донецьку у 2014 році конвоювала українських військовополонених. Фото жінки-конвоїра активно поширювались у мережі Інтернет. Ще у 2015 р. хтось звернув увагу на її зовнішню подібність до Вікторії. Після того Фортуну допитували співробітники СБУ і переконалися, що це не вона.

Бойовичка НЗФ, ідентифікована як Ольга Сухова, на “параді” в Донецьку

Вона ж, там само

Комп’ютерна програма з розпізнавання облич “NeuroIdentigraf“, яка є у розпорядженні Центру “Миротворець”, провела порівняльний аналіз і встановила, що Вікторія Котеленець і конвоїрша з “параду” – зовсім різні особи. Більше того, за допомогою цієї програми співробітники Центру “Миротворець” встановили особу жінки-конвоїра – це Ольга Сухова з Донецька. Це саме замість неї сидить у Лук’янівському СІЗО ветеранка АТО і мама однорічної дитини Вікторія Котеленець.

Ольга Сухова (перше фото з “параду”, друге взяте з її особистої сторінки).

Подробиці розслідування на сайті “Миротворець”:
https://myrotvorets.news/huchne-zatrymannia-veteranky-verdykt-neuroid/?fbclid=IwAR3gzuAJLlakWeXY5T6FvrIF_p2jASF7t2piEqe8c0HwEJygvLhd66kW3W4

Адвокат Вікторії – Віталій Цокур, наразі (20 січня) він знайомиться з матеріалами справи. Вже зустрівся з Вікою в СІЗО і передав їй нашу підтримку. Вона тримається молодцем, спокійна.

Картка матері, Наталі Воронцової, для допомоги на адвоката та інших витрат на звільнення Віки:
6706 3500 2653 1163

Filed under: Повідомлення, СтаттіOne Response to "Ветеранку АТО кинули в СІЗО замість учасниці проросійських НЗФ"

  1. НМСД, вони просто методично дратують суспільство, подібними справами, нічого, притому, не роблячи реального, по виловлюванню сєпарів, іхтамнєтов, відвертих колаборантів. Просто дратують, щоби змусити витрачати сили на біготню по судах, замість чогось, кориснішого. І, щоби не прогавити момент, напередодні вибуху, пробують ногою воду. Людські долі, поламані, цікавлять їх при цьому найменше. Бо вони, за життєвою філософією – каннібали. Все вони добре розуміють. Так буде, аж поки якийсь суддя, чи експерт, чи прокурор – здасться, комусь, надзвичайно схожим на Дракулу, чи Фредді Крюгера, чи Моторолу, чи Путєна, і так сильно, що схожість спонукає до швидких дій. Власне, казус є, прецедент – створено, нашій владі щось почало ввижатися, а хреститися вона, явно, не хоче, не збирається. Чи має влада таке право, на галюцинації? Окреме, цікаве питання. Що влада курить? На які ескапади, взагалі, здатна, така, явно, демонстративно непритомна, несамовита, неадекватна влада? Де психіатри, що вони думають, з цього приводу? Чи будуть владці, потім, дивуватися, чому так темно, так боляче, і так безнадійно? Чи сприйматимуть, як належне?

Залишити відповідь

*