Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Ріф на волі

Ріф на волі

При всіх вадах нашої країни і її керівництва – від корупції зверху донизу до п’ятої колони на всіх рівнях і в кількості, співставній з населенням якої-небудь європейської країни – люблю нашу державу і наш бардак у його різноманітних проявах. Бо він хоча б залишає надію чесним людям.
Люблю за те, що тут не Росія і не Білорусь. Ви можете собі уявити, щоб під домашній арешт відпустили Навального чи Федуту?

Ріфмайстер, якого на всю країну оголосили вбивцею журналіста, оголосив особисто голова МВС, за особистої участі президента – оцей Антоненко провів у СІЗО менше ніж півтора роки. Ясна річ, це велетенський строк для самої невинної людини і її близьких – але об’єктивно, при такому звинуваченні, з людиною, що потрапила під такий каток, все могло б бути набагато сумніше.
Щоправда, “лише” півтора роки – це теж заслуга Авакова і Зеленського – вони з першого дня зробили справу настільки гучною, що дуже багато людей захищали Ріфа, Юлю і Яну. Їх було приємно підтримувати.

А там, де не замішаний особисто Аваков – спускати сфабриковані справи на гальмах зазвичай починають набагато раніше.

Цікаво, що тепер буде далі. Ясна річ, довести будь-яку причетність Ріфа, Юлі і Яни до вбивства вони не зможуть. Але справу вже не закриють і не вибачаться, система ніколи не визнає свою помилку і не віддасть своїх гвинтиків відповідати за фальсифікацію.

Отже, скоріше за все, зараз Ріфа, Юлю і Яну намагатимуться звинуватити ще в чомусь, за що можна дати бодай умовне покарання. Причому, оскільки до арешту вони не були добре знайомі між собою – це, вочевидь, будуть три (або більше) різні справи. Це можуть бути “три патрони”, чи хабарництво, чи поставлений комусь синець п’ять років тому – варіантів безліч. “Доказами” будуть, я думаю, специфічно витлумачені записи телефонних розмов – таких самих, як ведемо всі ми. Ще з-під землі можуть виринути якісь ліві “свідки”, на яких нема де проби ставити. За цим усім слід пильно стежити і одразу – по руках, по руках…

А Ріфа вітаю з тим, що він нарешті з родиною. Попереду ще багато чого, і не завжди хорошого, але злам на краще відбувся сьогодні. Спасибі всім, хто боровся за нього.

#freeRiff

Filed under: СтаттіOne Response to "Ріф на волі"

 1. Так, це чудово, що Антоненко, Кузьменко, Дугарь – зараз вже не по камерах, із осклизлими стінами, а, принаймні, вдома.
  ——————————–
  Чому сталася поступка в справі, особисто, Антоненка? НМСД, у зв’язку з оприлюдненням нових серіалів, пригод Пєтрова і Боширова, а в одного з них, не орієнтуюся, в якого точно, форма обличчя, і, найважливіше, дуже фігурна, дуже індивідуальна форма рослинності на обличчі – абсолютно співпадає із зображенням оперативного відео, давно вже оприлюдненим, ховати пізно, змінити нічого неможливо, пояснити неможливо, висновки очевидні, навіть на хлопський розум, дитині все ясно, настільки, що ніякий Антоша Геращенко не зможе нічого пояснити, замазати десятьма шарами таїнственних натяків, бо публіка буде, просто, сміятися.
  ——————————–
  Так довго, вперто, долаючи спротив, фабрикувати справу на А. К. Д., саме під час, коли увесь світ, вже до гикавки, сміється зі “шпілі – вілі”, не порівняти фейс на опервідео із Петровим – Бошировим, не побачити джмеля на власному носі – що це, взагалі? Феноменальна тупість, помножена на таку ж, феноменальну, запопадливість? Це, так сильно хотілося, показово посадити добровольців і волонтерів, голосно назвати “вбивцями”? І, як бачимо, подібні справи ліплять і шиють люди, які ментально перебувають поза актуальністю, поза реальністю, поза межами загальносуспільного свідомого. Над нами нависає каральний апарат, незалежний від суспільства, ніяк із ним не пов’язаний, із комплектом своїх власних інтересів. І з реакцією, загальмованою, як у динозавра.
  ——————————-
  Ця справа перетворилася на факап. Що цей, тонкий нюанс, намагаються замовчати, замусолити, перебити рекламою владної милості до Паски – ніхріна їм вже не поможе. Бо, крім дуроломного, демонстративно – показового саджання знакових особистостей із непідконтрольних верств, такого собі, превентивного владного терору, в даному разі, за фактом, маємо спецоперацію прикриття, маскування кацапської терористичної діяльності. Це точно так, якби в Британії, за розмазування “Новічка”, звинуватили і посадили одного спецназівця із SAS, хірурга лондонської клініки, і молоденьку медсестру, але – із іншої клініки, чи з армійського госпіталя. І потім би, довго їх мурижили, оголосили “вбивцями”, намалювали купу “експертиз”, т.д. При тому, що всі знають джерело походження “Новічка”, його розпорядників, операторів, історію кремлівських отруєнь, і турпоїздок Пєтрова з Бошировим. Знають, але, старанно роблять вигляд, ніби не бачили, не чули, не зрозуміли, і, взагалі, вказівка згори – була інша, опридільонна. А що Пєтров – Боширов втрапили на оперативне відео, яке тут же, в доказах – то незначна деталь, випадковість.
  ——————————–
  Пресувати, тероризувати політичних, ідеологічних противників є звичайна, комуно – троцкістська практика, і на це, з-за бугра, дивляться крізь пальці, при всій толєрантності і демократичності. Але, прикривання терористичних акцій Москви дезінформаційним туманом, та ще й разом із справою вагнерівців, і т.п. – то вже є шото, зовсім інше. Тутечки виникає багацько питань без явних відповідей. Одним тільки відпусканням А. К. Д. по домах, з бранзулєтками, – не відбудуться. І, взагалі, відмитися від подібних підозр, НМСД, вже не вдасться. Всі причетні, я вважаю, спалилися, власноручно і добровільно, і так же мають піти, працювати прибиральниками і слюсарями, в народне господарство. Після розслідування, перевірки на поліграфі, відсидки за колаборантство.
  ——————————-
  І, да, що там із розслідуваннями вибухів на наших артскладах? Бо, якось, в Чехії, Болгарії – Пєтров із Бошировим попідривали, і лише наші артсклади – вибухнули і згоріли самостійно, незалежно. Є розслідування, матеріали, рішення комісій, підписи, печатки. За фактом – також, височайше санкціоноване колаборантство, інформаційне прикриття диверсій ГРУ. І, якщо так, якщо все так тягло, в часі, то, так само цікаво, стосовно Іловайська, Дебальцевого, “Мінських домовленостей”, т.д., може ми не все знаємо?
  ——————————–
  А всім, Антоненку, Кузьменко, Дугарь – здоров’я, повернення до повноцінного життя, активної діяльності. Спасибі чехам і болгарам, не промовчали, підняли хвилю. Ну, і власник фігурної бороди, чи то Пєтров, чи Боширов, заслуговує високої оцінки, т.м. за індивідуальність іміджу.

Залишити відповідь

*

Статті