Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Держава-терорист

Держава-терорист

Держава-терорист на чолі з самопроголошеним президентом примусово посадила на своїй території іноземний літак (до речі, країни-члена НАТО) і затримала двох його пасажирів – опозиційного журналіста і його дівчину.

Зате не Майдан. Зате немає “шабашу бєндєровщіни” і в “наших мальчіков” коктейлі Молотова не літали.

Їжте, не обляпайтесь.

А українцям, до яких у Росії є рахунки, ще раз незайвим буде нагадати: у деякі країни (або прольотом через деякі країни) ми з вами невиїзні. Будьмо обережні.

Filed under: Статті3 коментарі "Держава-терорист"

 1. Да не переживай так, не обляпаются, никто об этом дегенерате в Белоруссии плакаться не будет. Никому он там с твоими майданама и бутылками не нужен, им примера украины достаточно для понимания того, кто и для чего проводит эти майданы 🤥

 2. Об’єктивно кажучи, в Україні можна опинитися в СІЗО і далі, прямо з волонтерів, добровольців, т.д. і я би не взявся доводити, що це щось таке, принципово інше. Без спецефектів, із винищувачами і ФСБ. Те ж ФСБ, доречі, вже отримало від СБУ кілька чоловік, живою вагою, і, так само, без винищувачів. І має непогвні шанси отримувати й надалі. Принципово ми від них не відрізняємося, різниця кількісна, а не якісна. Лукашенко так само заглядає знизу в жопу Путіна, вгадуючи бажання босса, робить гучні заяви, продає шматки суверенітету, так само вибиває на політичній галявині все, що схоже на спротив і опозицію.
  ——————————–
  Білорусь із Лукашенком – то наше вікно у майбутнє. Пророцтво, про те, куди ми вже покотилися, набираючи швидкість. Не варто робити вигляд, ніби ми зовсім не такі, в цьому світі – всі однакові, за певних умов. І от, нам вже створюють, певні умови.
  ——————————–
  І наше бубочько, спеціально підібране, точно того ж, морального, освітнього, культурного рівня, що Путін і Лукашенко. Я не знаю точно, куди тягнеться його рука, коли він чує слово “культура”, але, тягнеться, точно, 100%. З усіма обставинами, що звідти випливають. Жоден з цих людей органічно неспроможний гармонійно розвивати складну систему держави, яку осідлав. Товаріщ Сі може, Ердоган може, Назарбаєв може, бубочько – не може. Нема того, морального, культурного, освітнього рівня, чи, як ще називають, рівня загальної культури, який дозволяв би усвідомлювати рівень завдань.
  ——————————–
  Рівень бубочько, як нормального пасажира, і нє лоха, – блатниє куплєти, мурчання, базар по понятіям, демонстративні, пласкуваті “шуткі”, із прогнозованим завершенням. Він дуже довго практикувався чухати публіку, саме там, де в неї свербить. Був кловуном у підарасів, а, можливо, що і не тільки. Недалеко від Лукашенка, ще і Лукашенко попереду. Обоє поводяться, стосовно керованої країни, так, наче виграли її в покер. З винищувачами, чи без – то деталі.

  1. Зеленский плохой, порох плохой… кто вообще у вас хороший?

Залишити відповідь

*

Статті