Статті Коментарі

Білозерська INFO » Репортажі » ВНИМАНИЮ СКАБЕЕВОЙ И ИЖЕ С НЕЮ! НА УКРАИНЕ БЕНДЕРОВЦЫ ОБУЧАЮТ ДЕТЕЙ УБИВАТЬ САМИ ЗНАЕТЕ КОГО!!!

ВНИМАНИЮ СКАБЕЕВОЙ И ИЖЕ С НЕЮ! НА УКРАИНЕ БЕНДЕРОВЦЫ ОБУЧАЮТ ДЕТЕЙ УБИВАТЬ САМИ ЗНАЕТЕ КОГО!!!

Це, звісно, жарт. А тепер серйозно.

Десь на Уманщині, у минулі вихідні. Далеко не перший вишкільний табір для дітей, організований ВГО “Сокіл”, за участі Уманської самоборони. Сказати, що я вражена – нічого не сказати.

Перше, що побачила – дівчат років 12-13, які тримали в руках “калаші”, причому тримали їх ідеально правильно. Років 10 тому особисто я ще й близько цього не вміла.

Саперна справа. Пересування зі зброєю. Тактика диверсійних груп. Стрільба, зрештою.
Наші довоєнні вишколи, про які я часто розповідаю – квіточки порівняно з цим. По-перше, у нас були лише повнолітні. Ну, може, трохи 17-річних було. А тут – реально діти, яких саме час навчати, бо вони вдячна аудиторія і навчаються швидко.

По-друге, у нас все було нелегально, ми ховалися від спецслужб, від поліції, ми реально ризикували. А тут – все спокійно, ніхто ні від кого не ховається. Щоправда, мені все одно довелося замазати дітям обличчя, бо зараз суворі закони – фото неповнолітніх не можна виставляти без згоди батьків.

По-третє, матеріальна база. У нас майже не було ні вихолощених мін, ні ММГ бойової зброї, придатної для збирання-розбирання і навчань з тактики. Замість цього були страйкбольні “приводи” і різний підручний мотлох. Збирати-розбирати автомат я особисто навчилася у 2006 році, коли в ліс притягли один роздовбаний бойовий калаш, що нелегально зберігався в когось, а потім у ліс нагрянула поліція, ми його занесли в хащі і прикидали гіллям, а потім виносили звідти – це була ціла “спецоперація” – дуже принизлива, якщо подумати. А тут – з десяток нормальних ММГ на руках у дітей. А для стрільби є “мілкашки” з оптикою і легальні мисливські “калаші” в дорослих.

Ми колись про таке могли лише мріяти. І незважаючи на це все, з нас якось підготували бійців.
Мілітаризувалося наше суспільство, що не кажи. Скільки ж таких вишколів по всій країні, і скільки дітей виросло за ці 7 років. Між іншим, комендант цього дитячого табору – племінниця загиблого в ДАПі кіборга. Серед учасників є діти ветеранів і діючих військових, у двох сестричок батько загинув на війні.

Дивишся на цих дітей і думаєш: ті, хто спробують до нас сунутись – ходячі трупи. Достойна зміна росте.

Filed under: Репортажі3 коментарі "ВНИМАНИЮ СКАБЕЕВОЙ И ИЖЕ С НЕЮ! НА УКРАИНЕ БЕНДЕРОВЦЫ ОБУЧАЮТ ДЕТЕЙ УБИВАТЬ САМИ ЗНАЕТЕ КОГО!!!"

  1. Судя по лицам, они воспринимают это как игру, у них нет понимания , осознания важности, необходимости той информации, которую им выдают. Уедут из твоего “лагеря” и забудут через месяц напрочь, чему учили.
    Да, не исключено, что эти ребята будут убивать тебя и твоего муженька. Никто не может поручиться за состояние умов этой укродетворы в будущем, учитывая то, что ты и твои подельники натворили в вашей стране .

  2. На Донбасі наші героїчні вояки ЗСУ вбили сотні дітей та тісячі цивідьних громадян України. Завдяки післямайданій владі остаточно зруйнувана єкономіка України. Дітей замість математики вчать вбивати одне одного. Країна неляканих ідеотів.

    1. Вы пишете , как агент путина. Вам не стыдно?

Залишити відповідь

*

Статті