Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Питання етики (Про Зеленського, Бутусова і стрільбу з гаубиці)

Питання етики (Про Зеленського, Бутусова і стрільбу з гаубиці)

Коли я служила в армії, був у мене один підлеглий, алкоголік, який пролікувався у психлікарні і тривалий час не пив. Спочатку мої стосунки з ним складалися нормально, а потім, треба думати, зіпсувалися, бо він ні сіло ні впало почав писати в коментарях на моїй сторінці різну гидоту про мене. А оскільки я практично нікого не баню, то не забанила й цього, щоб не думав, що він якийсь особливий. Просто не звертала уваги на його коменти.

За деякий час він зірвався і пішов у запій. У нього скоро закінчувався контракт, і серед офіцерсько-сержантського складу нашого підрозділу відбулася нарада на тему, продовжувати йому контракт чи ні. Усі розуміли, що на дембелі він, швидше за все, за рік остаточно зіп’ється і пропаде. Але ж це, власне, його проблеми…

Так ось, якщо мені не зраджує пам’ять, я тоді була єдиною, хто висловився за те, щоб дати цій людині можливість залишитися в підрозділі. З єдиної причини – бо він писав мені оту гидоту в коментарях. Я не хотіла, щоб бодай хтось міг подумати, що я мщуся йому з особистих мотивів. Мені було б соромно, якби про мене так подумали.
Цей пост насправді не про мене, а про Зеленського і Бутусова. Зеленському чомусь не соромно. А от мені соромно за нього.

Щоб двічі не вставати – що я думаю про стрільбу Бутусова з гаубиці. Як на мене, якщо ти всім відомий як діючий журналіст, то тобі залишається:

– не стріляти;
– якщо дуже хочеться стріляти – робити це непублічно (стежачи при цьому, щоб ніхто не зняв і не виклав в Інтернет);
– якщо дуже хочеться публічно – одразу ж чітко зазначити, що це не бойові умови, це полігон, навчання, які ти проходиш на майбутнє, щоб бути готовим, і т.п.
– оголосити публічно, що на певний тривалий проміжок часу ти більше не журналіст, а комбатант (свого часу так зробила я).

Але яке б рішення не прийняв Бутусов – це питання етики, а не криміналістики, журналістської спільноти, а не слідчих.
А тому – руки геть від Юрія Бутусова!

Filed under: Статті2 коментарі "Питання етики (Про Зеленського, Бутусова і стрільбу з гаубиці)"

 1. Заплутано, нелогічно, аж до неправдоподібності.
  ———————————
  1) Вся стратегія Путінської гібридності стоїть на тому, що йому можна все, і ще трохи більше, а жертва агресії має ходити парадним кроком по стойкє “смірно” і без зброї. Якщо ми цю психологічну мульку не зламаємо – нам гаплик.
  ———————————
  2) Всі ці заборони, журналістам стріляти, сантехнікам пити дорогий коньяк, кулеметникам писати повісті і фейлетони, ротному писарю співати арії, а рядовим шастати до гарнізонних дівок – були і будуть, і ніколи нічого спільного не мали з реальним життям. Студенти і будівельники коригують вогонь, парикмахери перев’язують рани, т.д. Так атаковане суспільство відбиває напад.
  ———————————
  3) Ще не забулися методички, через які запроваджувалася толєрантність і політкоректність у 2014 році? Поїздки журналістів до Лугандосу, “аккредитованих” у ФСБ? Забулося, як толєрантні єврофольксдойчі організовано цькували фотографа Муравського? Зі всією їхньою толєрантністю, цькували повсюдно, злобно, не називаючи справжньої причини, а вигадуючи щоразу інші. Що цікаво, він не стріляв, а тільки фотографував героїку нашого війська, і цього було досить для цькування. Тобто, не в стрілянні Бутусова справа, зовсім ні. Бутусов зробив те саме, що давній грек, якому внушали, ніби-то руху не існує, а він піднявся, і став ходити перед тим теоретиком.
  ———————————
  4) Нас всі вісім років війни активно “фінляндизують”. Обеззброюють, пацифікують морально, навіюють невідворотність поразки, капітуляції, перемоги непереможного кацапського війська. Це робилося при Пєціку, і ще активніше продовжується зараз. Це – прихована капітуляція, на вимогу Путіна. Потрібні якісь докази? Чи цей процес вже оточує нас всебічно, як повітря і коронавірус? Від знищення СБУшниками агентури ГУР МО, до розкрадання воєнного бюджету, і от тепер – наїзду на Бутусова, за акт патріотичної пропаганди. Переможені, капітульовані – не мають права на патріотичну військову пропаганду. Не можу сказати, наскільки свідомо Юра то зробив, але, по суті – дуже точно вцілив по капітулянтству бубочєк, закинув дріжджі в той сортир.
  ———————————
  5) Не можна не зауважити, як синхронно трактують акцію Бутусова кацпропагандони і зільоная каманда бубочькі. До стєпєні смєшенія. Не розрізниш. Що би це означало? Я би сказав, що в цих музикантів – однакові партитури. Що, кагбе, символізує…..
  ———————————
  6) Був такий журналіст, здається, Процюк, і його іспанський колега. Вбиті танковим снарядом з “Абрамса”, з 800 метрів. Вони не стріляли, і шо воно їм помогло? Меріканці, навіть, не визнали провину. Бо то були чужі журналісти, не меріканці. А політика Штатів полягала у тому, що висвітлення подій мають робити свої журналісти, і так, як треба. Оце є справжня ціна етики, естетики, і проч. коли іде війна. Правила вигадуються для чужих.
  ———————————
  7) Головне правило на війні – перемогти і вижити. Все інше – підпорядковується. Якщо ми не перемагаємо, і, навіть, не ведемо війни, то до жопи всі, решта, політеси.
  ———————————
  8) І про маніпуляції. Злив спецоперацію, здав агентуру живою вагою – бубочька. Зірвав фінансування армії, розробку нової зброї, роботу оборонки. Підірвав обороноздатність знищенням економіки. Але для обговорення публіці пропонуються нестримані журналісти, нахабний Бутусов, мутний тіпочок Бурба, зловредний олігарх Ахметов. Ату їх! І що? Побіжимо, гавкати, на кого нам вказали?

  1. Чувак, порошенко 1 августа 2019го давал интервью украинской “правде” , оно вышло в 2х частях, причём вторая часть только в тектовом виде…
   У нас в новостях, пока украинская “правда” его не удалила и не выпустила уже в текстовом виде сокращённо, на россия24 показали кусок этого интервью. там порошенко, отвечая на вопрос журналистки о иловайском разгроме, охарактеризовал украинское войско того времени так – многие бегали с поля боя, не выполняли приказы командования…
   Заметь, это порошенко говорил. Ты думаешь что-то изменилось при зеленском??
   Вот как ты думаешь, можно победить вам донбасс с таким воинством??

Залишити відповідь

*

Статті