Статті Коментарі

Білозерська INFO » Мої малюнки » Тарасович

Тарасович

З цим юнаком ми служили разом у морській піхоті. В одній батареї – він був командиром одного взводу, я іншого. Молодший лейтенант Артем Кучеренко, “Тарасович” – в усіх офіцерів в нашому баті по батькові де-факто були замість позивних.

Він був розумний, інтелігентний, неговіркий. Ніби тримав дистанцію, але на нього завжди можна було покластися. Коли побилися двоє моїх укурених підлеглих і на моє “Відставити!” не реагували, а розняти фізично мені бракувало сил, він їх розтяг. Це зробив би майже будь-хто, але Тарасович ще й нікому не розповів.

Він, як і я, був з тієї породи, яку в армію загнала війна, і тому в армії у нас не завжди все було безхмарно. Думаю, йому доводилось важче, ніж мені, бо дуже був молодий – без бекграунду, без нашарованого цинізму – юний, чесний ідеаліст. Пишався, що служить в елітному підрозділі, й намагався цьому відповідати. Дружину свою молоду дуже кохав.

Він помер 9 жовтня 2019-го, від тяжкої хвороби, яка з’їла його буквально за місяць. Ніхто, ні колеги, ні навіть лікарі, не розуміли, що він важко хворий, а коли в четвертому за ліком шпиталі нарешті встановили діагноз, було вже запізно. Йому було десь 23 роки. У рідних Черкасах залишилась мама, Таня Кучеренко. Вона тепер зовсім сама, бо він був її єдиною дитиною, а її чоловіка Тараса, Артемового батька, не стало тижнів зо три тому.

Папір, гелева ручка.
#портрети_полеглих
#Bilozerska_draws

Filed under: Мої малюнкиЗалишити відповідь

*

Статті