Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення » Допоможіть прилаштувати собак!

Допоможіть прилаштувати собак!

Друзі, прошу максимального репосту і будь-якої допомоги, в тому числі порад. Навіть якщо не можете допомогти – лайкніть чи залиште коментар, щоб пост побачило більше людей.
На фото – 4 собаки, яким треба терміново знайти дім.

Вони не з-під Бахмуту, не з Авдіївки, у них немає жодної героїчної історії. Це звичайні сільські дворові собаки.
Їм не загрожує швидка загибель на вулиці від холоду й голоду, якщо господарі не знайдуться.

Це взагалі не про порятунок Собак. Це про порятунок Людини.
Ця Людина – мій свекор, взірець совісті і моралі. І в нього цих собак – 11 (одинадцять!). І 11 котів. Тому що він не може пройти повз нещасних безпритульних тварин. Він усіх їх годує, а в критичних випадках забирає до себе. З отих “11+11” дві собаки і три кота – мої, привезені з фронту. Ефка, Шкавулик, Сільвер, Бусоль і Кася – ви їх усіх знаєте.

Ці чотири собаки, які на фото, жили раніше в одного дядька в селі. Він не був добрим господарем, погано їх годував і часто бив. Потім він помер, родичам, які успадкували хату, на собак було пофіг, вони бігали по селу голодні, ловили курей. Люди зібралися, щоб їх убити. Мій свекор не зміг це допустити, не дав убити і забрав усіх чотирьох до себе. Спочатку часто биті і гнані людьми собаки боялись підходити до нього, забивалися в куток, їли лише коли він відходив. А зараз заспокоїлися, повірили.

Свекру далеко за 70, він живе один, бо овдовів два роки тому, а всі живі члени його родини у війську (один син зараз важко поранений). І він вже не вивозить. В першу чергу не фінансово, бо ми посилаємо гроші, а просто вже немає сил. Усіх 11 він по черзі, по 3-4 за раз, вигулює на повідку, годує, лікує, доглядає. А як тільки десь пропадає курка, сусіди влаштовують скандал, що це його собаки, навіть якщо вони не виходили з двору.

Допоможіть прилаштувати цих чотирьох собак! Вони підходять для будь-якого приватного господарства. 2 хлопчики, 2 дівчинки. Звуть Найда, Герда, Герд і Малиш. Усі молоді – Найді біля трьох років, решті йде другий рік. Всі приблизно одного розміру (розмір видно на фото, у порівнянні з людиною). Усі здорові, тільки Малиш трохи затюканий, бо його дуже били. Не кусаються, але гавкати на чужих будуть. Курей, якщо будуть ситі, не чіпатимуть (свекрових не тронули жодну).
Знаходяться неподалік від Умані. Тому передусім розраховую на Черкащину. Якщо далі – як перевезти, не знаю, але якщо охочі знайдуться, щось будемо думати.

А потім ще чотирьох котів будемо прилаштовувати. Коти розкішні, руді хлопчики і триколірні дівчинки, лагідні, всі ловлять мишей. Але то пізніше, критично – прилаштувати собак. Через них свекор не може працювати (він відомий на всю Умань як виробник і продавець найкращого і найдешевшого насіння, переважно помідорів – вирощує їх сам, а насіння продає на ринку по 3 грн за пакетик). Все це зараз накрилося, бо він не може залишити собак. Він не може і бути поруч з пораненим на фронті сином, моїм шуряком – той зараз лежить удома з апаратом Ілізарова на нозі, яка не зростається.

Людоньки, будь ласочка, виручайте. Грошей в жодному разі не треба – вони не вирішують проблему. Потрібні господарі для собак!

Filed under: ПовідомленняЗалишити відповідь

*

Статті