Статті Коментарі

Білозерська INFO » Мої малюнки » Наталія Хоружа

Наталія Хоружа

Наталія Хоружа, санінструктор 54-ї ОМБр, молодший сержант. Народилася 9 червня 1972 року у м.Першотравенськ на Дніпропетровщині. За фахом фельдшер-акушер. Мріяла вчитись на лікаря-хірурга, але не склалося, бо вийшла заміж і народила дитину. Працювала в районній поліклініці смт. Просяна Покровського району, куди переїхала після одруження.

Заміж Наталя вийшла у 1993 році, з чоловіком Сергієм було кохання з першого погляду, вони жили дуже щасливо, лагідно називали один одного “Жук” і “Жучок”. Виховали доньку Оксану. За спогадами близьких, для Наталі на першому місці була сім’я – донька і чоловік, на другому робота, а власні інтереси вона завжди відкладала “на потім”. З 2014 року рвалась піти бойовим медиком на фронт, але близькі умовили почекати, поки дочка закінчить навчання.

30 серпня 2016 року Наталя підписала контракт із ЗСУ. Майже одразу з власного бажання поїхала ротним медиком на позиції на Світлодарській дузі, де її появу спочатку сприйняли скептично й хотіли її позбутися, бо була маленька й худенька, командири сумнівалися, чи зможе витягувати поранених. Але на першому ж виїзді вона проявила себе холоднокровним спеціалістом, і все встало на свої місця. Вона рятувала поранених і лікувала хворих – взимку 2016-2017 років дуже багато бійців хворіли на бронхіти і пневмонії. Була також позаштатним психологом – мала здібності заспокоювати і розраджувати бійців, і фактичним “замполітом” роти.

Загинула 2 лютого 2017 року поблизу с.Луганське на Світлодарській дузі. Медики вивозили поранених, забрали важких, і тут Наталя помітила дуже молодого бійця, пораненого в руку, який злякався і побіг під обстрілом у напрямку посадки. Вона взяла машину і поїхали з водієм за тим бійцем. Його забрали, посадили в машину, а евакуюватись не встигли – в автівку влучив ворожий ПТУР. Наталя загинула, водію відірвало ногу. Поранений юнак вижив, відбувся контузією.
Після її загибелі побратими буквально оскаженіли – аж до виходу з бойових вся бригада мстилася ворогам “за Наташу”.

Похована на кладовищі смт Просяна. У неї залишилися батьки, сестра, чоловік Сергій та доросла донька Оксана.

Папір, гелева ручка
#портрети_полеглих
#Bilozerska_draws

Filed under: Мої малюнкиЗалишити відповідь

*

Статті