Статті Коментарі

Білозерська INFO » Мої малюнки » Ігор Андрухов “Віскі”

Ігор Андрухов “Віскі”

Полеглий Герой Ігор Андрухов, позивний “Віскі”, старший сержант, начальник медпункту у 78 полку спеціального призначення “Герць” ДШВ ЗСУ. Народився 4 березня 1981 року у Павлограді на Дніпропетровщині. Закінчив Павлоградське медичне училище. Вів здоровий спосіб життя, багато займався спортом, зокрема, бойовими мистецтвами. Вільно володів англійською. Якийсь час працював особистим охоронцем. Також до війни працював менеджером з постачання шахти у донецькій фірмі.
Був одружений, мав двох дочок – Єлизавету та Мілену.

Строкову службу проходив у внутрішніх військах МВС. У липні 2014 року був мобілізований до ЗСУ, пройшов навчання на сапера, у складі 74 окремого розвідбату воював у Донецькому аеропорті. У грудні 2015 р. був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

З 2020 року воював на Донбасі у складі розвідроти 25-ї повітрянодесантної бригади. Потім служив у розвідроті «Дике Поле», яка пізніше увійшла у склад 1 ОМБ «Вовки Да Вінчі» 67-ї механізованої бригади ЗСУ.

Влітку 2022 року Ігор перевівся до 78-го полку спецпризначення “Герць” ДШВ. Там його призначили начальником медпункту штурмового батальйону. Він особисто займався розвідкою шляхів евакуації, на власному авто, щоразу ризикуючи підірватися на мінах. Пройшов бої на Донеччині, Луганщині, Харківщині, Запорізькому напрямку.

Ігор Андрухов загинув 8 липня 2023 р. біля села Мала Токмачка Запорізької області – під час евакуації поранених потрапив під дрон зі скидом. Похований на Алеї Слави у рідному Павлограді.

“В цьому хлопцеві зібралась доброта всієї вселенної, і це незважаючи на те, що він воював з 2014 року”, – так охарактеризувала Ігоря його знайома на ім’я Оксана.

Ось деякі висловлювання кіборга “Віскі” (з інтерв’ю УНІАН 2015 року):
“В бою страху немає, він зникає. Коли в аеропорті ми вибігали з термінала на вулицю, відстрілювались, у мене таке відчуття було, що в мене просто не можуть влучити… Страху не було, але здоровий глузд підказував, що треба ховатися”.

“Проблеми з соціальною адаптацією виникають у людей, які п’ють… Чим більше людина випиває, тим гірше у неї відбувається адаптація. Від випитого психіка не заспокоюється, а лише розхитується, тому дуже багато відбувається “ЧП” на цьому грунті. А в тих людей, які ведуть здоровий спосіб життя, проблем не виникає”.

Папір, гелева ручка.
#портрети_полеглих
#Bilozerska_draws

Filed under: Мої малюнкиЗалишити відповідь

*

Статті