Статті Коментарі

Білозерська INFO » Мої малюнки » Діана Савіта Вагнер

Діана Савіта Вагнер

Ця Героїня загинула два дні тому. Її ім’я – Діана Савіта Вагнер, позивний Snake, вона німкеня, яка приїхала в Україну ще до початку повномасштабного вторгнення, щоб залишитися тут і стати українкою. Діана служила бойовим медиком штурмової сотні у батальйоні “Карпатська Січ”. Про її загибель повідомив побратим Руслан Андрійко.
Діана народилася 21 червня 1987 року в Німеччині. Вона любила українську культуру і традиції, вивчала мову, очікувала на отримання українського громадянства.

На фронті “Снейк” провела понад два роки. “Ми познайомились в підвалі Вірнопільської школи, просякнутому цвіллю, порохом, пилюкою, цигарковим димом, потом та кров’ю чорної піхоти, – згадує Руслан Андрійко. – Літнього ранку до підвалу зайшла ця тендітна дівчинка вся в окопній грязюці після бойового чергування. Стомлена, але усміхнена, її очі сяяли від щастя…

Діана була чужою в Німеччині, де через комуністичну пропаганду та політику мультикультуралізму нормальний німець почувається вигнанцем у власній країні, власному домі. Наш батальйон став для неї сім’єю, можливо навіть першою… Після перемоги Діана мріяла будувати своє життя та майбутнє у суверенній Україні без русского міра та єврокомунізму. Це і була її мотивація у цій війні.

Снейк була хоробрим та професійним бойовим медиком. Завжди на передовій, завжди перша під ворожим обстрілом без вагань вирушала рятувати поранених. Завдяки професіоналізму та героїзму Діани Вагнер врятовано життя десятків січовиків”.

Вона любила музику. Інший побратим, Андрій Стаднік, згадує: “В розбитій хаті було піаніно. Якщо Діана не була на позиціях, то щоранку приходила та грала. Часто композицію з A-Ha”.

Діана Вагнер загинула 30 січня 2024 року, на Сватівському напрямку, рятуючи поранених колумбійських воїнів української армії.

Папір, гелева ручка.
#портрети_полеглих
#Bilozerska_draws

Filed under: Мої малюнкиЗалишити відповідь

*

Статті